remontas

Remontuojama Alytaus kultūros ir komunikacijos centro didžioji salė

, Daina Baranauskaitė
Metų pradžioje pasigedusiems kultūrinių renginių Alytaus kultūros ir komunikacijos centre – žinia, jog iki gegužės mėnesio teks palūkėti, mat vyksta didžiosios salės rekonstrukcijos darbai. Šiuo metu salė itin pasikeitusi – jau išimtos daugybę metų tarnavusios kėdės, bus keičiamos grindys, lubos. Tiesa, dalis medinių lentelių, kurios tarsi primena tarybinius metus, išliks. Toks specialistų sprendimas dėl akustikos.
„Bus keičiami inžineriniai tinklai, kad pastatas gerai funkcionuotų.

Kelias valstybinis, tačiau remontuojamas sodininkų lėšomis

, Daina Baranauskaitė
Alytaus rajone, Medūkštos kaime, kur įsikūrusi ir sodininkų bendrija „Dzūkija“, viena iš gatvių pliaupiant lietui tampa tarsi kriokliu. Nors kelio kadastriniai matavimai atlikti, jis įregistruotas kaip Lietuvos Respublikos nuosavybė, vandens plaunamą gatvę iš kaupimo lėšų remontuojasi patys sodininkai. 
Alytaus rajone, Medūkštos kaime, kur įsikūrusi ir sodininkų bendrija „Dzūkija“, remontuojama Sodininkų gatvė.

„Dzūkijos vandenys“ paaiškino, kokius darbus atlieka Naujojoje gatvėje ir po ja

, Alius Mikelionis
Kaip sako vandentiekininkai, Alytuje dar sovietmečiu kloti vamzdžiai – labai prastos būklės. Esą tuo metu, kai jie buvo montuojami, apie kokybę buvo galvojama mažiausiai. Vamzdžiai sujungti taip, kad pats sujungimas net vizualiai matosi. Tarp jų atsiradus tarpams nuotekos ėmė skverbtis į gruntą ir deformavo vienos pusės Naujosios gatvės asfalto dangą.
Beveik per visą Alytaus miestą besidriekianti Naujoji gatvė turi šešias eismo juostas. Alytiškiai teiraujasi, kodėl viena gatvės pusė iškasinėta.

Dėl perkastos pagrindinės miesto gatvės ir avarinės situacijos, ir pramuštas karteris

, Alius Mikelionis
Alytaus mieste, Naujojoje gatvėje, ties 26 daugiabučiu, darbuojasi vandentiekininkai. Dėl darbų jiems teko ardyti asfalto dangą keliose gatvės vietose. Baigę darbus duobę jie užpylė smėliu. Kol neišasfaltuotas maždaug dvidešimties kvadratinių metrų plotas, į avarines situacijas pateko ne vienas vairuotojas. Neasfaltuotas plotas – antroje juostoje iš trijų. Vairuotojai, priešais išvydę neasfaltuotą ruožą, bando persirikiuoti į kitas juostas ir neretai sukelia avarines situacijas.

Prasidėjo Vaiko ir šeimos centro patalpų įrengimas

, Goda Čiginskaitė

Nuo antradienio buvusio lopšelio-darželio „Eglutė“ patalpose intensyviai vyksta remonto darbai. Planuojama, kad jau nuo birželio 1 dienos Vaiko ir šeimos centras galės atverti duris Alytuje gyvenančioms šeimoms, suteikti jų poreikius atitinkančias paslaugas ir pagalbą.
Buvęs lopšelis-darželis „Eglutė“ prisikelia naujam gyvenimui. Nuo antradienio čia intensyviai vyksta patalpų remonto darbai. Organizacija „Gelbėkit vaikus“ savo lėšomis bei su alytiškių verslininkų pagalba nori įrengti jaukų Vaiko ir šeimos centrą.

Alytaus pataisos namuose – naujas trumpalaikių pasimatymų kambarys

, Daina Baranauskaitė

Alytaus pataisos namuose bausmes atliekantys vyrai savo rankomis įsirengė naujas patalpas, skirtas bendravimui su savo šeimomis, artimaisiais trumpalaikių pasimatymų metu. Čia įrengtas ir spalvingas vaikų kambarys, kurio žaislus taip pat pagamino patys nuteistieji.

Gera žinia daliai Pramonės gatvės verslininkų – bus rekonstruota kilometras kelio atkarpos

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Ąžuolas pasirašė sutartį su bendrovės „Alkesta“ vadovu dėl vieno kilometro ilgio kelio atkarpos Pramonės gatvėje rekonstrukcijos. Ši žinia pradžiugino ne vieną toje teritorijoje dirbantį verslininką.

Vairuotojų kantrybę bando dar vienos žiedinės sankryžos įrengimas

, Daina Baranauskaitė

Į „Dainavos žodžio“ redakciją paskambinę gyventojai paprašė pasidomėti, kodėl šiuo metu įrengiamoje valstybinės reikšmės krašto kelyje Alytus–Simnas–Kalvarija žiedinėje sankryžoje tokie dideli nepatogumai.
„Man tenka per tą sankryžą važiuoti labai dažnai. Patikėkit, pastarosiomis dienomis norint įveikti sankryžą reikia laukti, kol trečią, ketvirtą kartą užsidegs žalias šviesoforo signalas. Ar čia turi įsikišti savivaldybė, ar čia statybininkų kažkokios klaidos? Norėtųsi žinoti, kiek tai truks“, – kalbėjo besiskundžiantis gyventojas.

Golgotos kelias dėl duobių užtaisymo ties VšĮ Alytaus poliklinika – į pabaigą

, Daina Baranauskaitė

Į „Dainavos žodžio“ redakciją paskambinęs mūsų skaitytojas Alfredas pasiūlė pasidomėti tragiška kelio būkle nuo įvažiavimo į VšĮ Alytaus polikliniką, gydymo įstaigos prieigose ir automobilių stovėjimo aikštelėje. „Su žmona į polikliniką atvykstame bent keletą kartų per mėnesį. Tačiau privažiavimo kelias daugiau nei tragiškas. Juk ši ir aplinkinės įstaigos yra gausiai lankomos, tačiau niekas nepasirūpina užtaisyti duobes. Neseniai prasilenkdamas su kita mašina vos rato neprakirtau.

Surinkti turinį