Šaltinių mokykla

Alytuje – pedagogų streikas

, Alius Mikelionis
Antradienio rytą, kaip įprasta, į mokyklą atvyko mokiniai, tačiau Alytaus Šaltinių pagrindinėje mokykloje pamokos nevyksta dėl streikuojančių pedagogų.
Languose tamsu, tokią protesto formą pasirinko ne tik Alytaus, bet ir visos šalies pedagogai. Tiesa, Alytuje streikuoja tik minėtos mokymo įstaigos dalis mokytojų. Pagrindinis jų reikalavimas – padidinti algas.

Tarp aštuonių geriausių šalies mokyklų – Šaltinių pagrindinė mokykla

, Daina Baranauskaitė
Lietuvoje pernai ir šiemet buvo renkamos geriausios mokyklos. Švietimo ekspertai išrinko aštuonias geriausias, tarp kurių – ir Šaltinių pagrindinė mokykla.
Alytaus Šaltinių pagrindinei mokyklai – ypatingas įvykis, mat įstaigai suteiktas „Geros mokyklos“ vardas. Tokių ugdymo įstaigų Lietuvoje – vos aštuonios.

Judėjimo savaitė („Move week 2013“) Šaltinių pagrindinėje mokykloje

, Organizatoriai

Tarptautinė sporto ir kultūros asociacija ISCA ir EURO SPORT š. m. spalio 7–13 dienomis jau antri metai organizuoja Judėjimo savaitę „Move Week 2013“. Į šią akciją įsitraukė ir Šaltinių pagrindinės mokyklos mokiniai bei mokytojai.

Fotografijos būrelio paroda „Lauke. Viduj“

, Simona Šileikytė, fotografijos būrelio narė, 7c kl.

 

Europos mokyklų bendruomenės projektas „eTwinning“

, Mantas Underis, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla

Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos 7b klasės mokiniai, vadovaujami anglų kalbos mokytojos Dovilės Geležauskaitės, biologijos mokytojos metodininkės Reginos Gimbutienės ir geografijos mokytojos metodininkės Danguolės Zdanavičienės, dalyvauja Europos mokyklų bendruomenės projekte „eTwinning“. Mūsų partneriai – Lenkijos Respublikos Krokuvos miesto privačios Mikalojaus Rėjaus mokyklos Nr. 8 aštuntos klasės moksleiviai. Šiuos savo draugus mes susiradome lapkričio mėnesio pabaigoje, pasikeitėme elektroninio pašto adresais ir bendraujame susirašinėdami.

Anglų kalbos viktorina „Mes tai mokam“

, Jurgita Arbutavičienė, Jurgita Vaitkevičienė, Dalia Gvazdauskienė, anglų kalbos mokytojos

Belaukdami didžiųjų metų švenčių, Šaltinių pagrindinės bei Panemunės vidurinės mokyklų trečiokai  smagiai ir turiningai leido  laiką anglų kalbos viktorinoje „We Can Do It“ („Mes tai mokam“).  

Svečiai iš Indijos aplankė antrokus

, Antrų klasių mokytojos

Lapkričio 21 dieną Šaltinių pagrindinėje mokykloje antrų klasių mokiniai ir mes, jų mokytojos – Adrija Saulėnienė, Alė Saukalienė, Daiva Muliuolienė ir Rasa Nastaravičienė – skubėjome į susitikimą su verslininkais iš Indijos. Susitikome su indų tautybės šeima – Rozy ir Arvind.

Idėja, tapusi tradicija

, Šaltinių pagrindinės mokyklos mokiniai, sportinių žaidynių pajūryje dalyviai

 

Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos pirmūnų ekskursija į Vilnių

, Aurelija BALIUKYNAITĖ, Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos 9a klasės mokinė

 

Surinkti turinį