sankryža

Eismo ženklų nepaisantys vilkikai kelia grėsmę vandentiekininkams

, Alius Mikelionis
Alytuje tęsiasi vandentiekio ir nuotekų tinklų atnaujinimo darbai. Jie iš Naujosios gatvės po truputį keliasi miesto centro link. Jei pagrindinėje miesto gatvėje dėl to didelių problemų nebuvo kilę, tai senamiestyje, Pulko–Ulonų–Santaikos gatvių sankryžoje sutriko eismas. Pagrindinė problema – neatidūs vilkikų vairuotojai. Eismas šiomis gatvėmis draudžiamas ir nukreipiamas Tūkstantmečio tiltu, tačiau vairuotojai važiuoja jiems įprastu maršrutu, pažeisdami Kelių eismo taisykles, dėl to pakliūva į savotiškus spąstus. Siaura sankryža važiuoti itin sudėtinga, apsisukti – neįmanoma.

Perprogramuojamas Jotvingių–Pulko gatvių sankryžos šviesoforas

, Alius Mikelionis
Pirmadienį po pietų išjungtas šviesoforas, esantis Jotvingių-Pulko gatvių sankryžoje. Specialistai bandė iš naujo sureguliuoti šviesoforo darbą, mat ne kartą vairuotojai burnojo dėl spūsčių šioje sankryžoje. Rytinio piko metu važiuojantys Jotvingių gatve ir sukantys į kairę (Pulko gatvę) privalėdavo praleisti skubančius pėsčiuosius, kuriems tuo metu taip pat degdavo žalias šviesoforo signalas.

Vairuotojų kantrybės išbandymas – rekonstruota sankryža

, Alius Mikelionis
Naujojoje gatvėje pernai atidaryta sankryža kol kas ne tik nepagerino saugaus eismo situacijos, rytais čia vėl susidaro automobilių spūstys, o įsižiebus raudonam šviesoforo signalui net ir tiesiai važiuojantiems reikia laukti dvi minutes.
Alytaus miesto saugaus eismo komisija sutinka, kad prieš tai buvusi sankryža buvo pralaidesnė. Esą – šviesoforai vėl bus perreguliuoti, kai tik pavyks išplatinti likusią Naujosios gatvės dalį, besidrieksiančią iki miesto ribos.
Daugiausia kantrybės vairuotojams reikia ryte.

Po sankryžos rekonstrukcijos – kilometrinės eilės

, Alius Mikelionis
Redakcija gavo gyventojo pranešimą, esą po to, kai buvo atidaryta Putinų–Kalniškės–Naujosios gatvės renovuota sankryža, atsirado problema – automobilių spūstys nuo miesto pusės. Vairuotojas prašė pasidomėti, kodėl ryte automobilių eilės nutįsta iki „Rimi“ prekybos centro, tuo tarpu kitos su sankryža susijungiančios gatvės yra tuščios.
Nuvykus prie minėtos sankryžos išties alytiškio pastebėjimai pasitvirtino. Prieš aštuonias susidarė kone kilometro ilgio automobilių eilė.

Vairuotojų kantrybę bando dar vienos žiedinės sankryžos įrengimas

, Daina Baranauskaitė

Į „Dainavos žodžio“ redakciją paskambinę gyventojai paprašė pasidomėti, kodėl šiuo metu įrengiamoje valstybinės reikšmės krašto kelyje Alytus–Simnas–Kalvarija žiedinėje sankryžoje tokie dideli nepatogumai.
„Man tenka per tą sankryžą važiuoti labai dažnai. Patikėkit, pastarosiomis dienomis norint įveikti sankryžą reikia laukti, kol trečią, ketvirtą kartą užsidegs žalias šviesoforo signalas. Ar čia turi įsikišti savivaldybė, ar čia statybininkų kažkokios klaidos? Norėtųsi žinoti, kiek tai truks“, – kalbėjo besiskundžiantis gyventojas.

Putinų–Pramonės–Kalnėnų gatvių žiedinės sankryžos įrengimo darbai tęsis iki vasaros pabaigos

, Daina Baranauskaitė

Birželio 10 dieną planuota Putinų–Pramonės–Kalnėnų gatvių žiedinės sankryžos atidarymo juostelės kirpimo ceremonija atidedama dar keletui mėnesių. Judrioje sankryžoje vis dar pluša statybininkai, tačiau pabaigti darbus trukdo išaiškėjęs faktas, jog iki šiol neiškelti bendrovių TEO ir LESTO tinklai. Kas kaltas dėl šio nesusipratimo, sekinančio vairuotojų kantrybę, domisi „Dainavos žodis“.

Surinkti turinį