Santaikos gatvė

Ant Santaikos gatvės asfalto – tonos vištų mėšlo

, Alius Mikelionis
Penktadienį (sausio 26 d.) ryte Alytaus mieste ant kelio išvirto vištų išmatos. Pirminiais duomenimis, iš Domantonių paukštyno į laukus jas vežęs vilkikas su priekaba kilo į Santaikos gatvės kalnelį. Maždaug ties degaline prasivėrė  savivarčio galinis bortas ir ant važiuojamosios dalies pradėjo byrėti krovinys. Kai vilkikas sustojo, iš jo išvirto dar kelios tonos paukščių išmatų. Pasklido nemalonus kvapas. Netrukus į Santaikos gatvę atvažiavo įmonės traktorius. Iš pradžių vyrai uždarė galinį bortelį, o vėliau ėmėsi atliekų šalinimo nuo važiuojamosios dalies darbų.

Ulonų ir Santaikos gatvėse planuojama tiesti tylųjį asfaltą

, Alius Mikelionis
Alytaus miesto Santaikos ir Ulonų gatvių būklė dėl sunkvežimių eismo nėra gera ir ji kasmet blogėja. Per parą pravažiuoja nuo 300 iki 600 taip vadinamų fūrų, kurios ne tik gadina miesto gatves, bet ir sukelia daug nepatogumų šiose gatvėse įsikūrusių individualių namų gyventojams.
„Daugelyje didmiesčių važiuoti miesto centru sunkvežimiams draudžiama. Alytuje mes kol kas tą dar turim.  Ulonų gatvę jau seniai reikėjo remontuoti, aš manau, tik laiko klausimas, kad bus uždraustas sunkvežimių eismas.
Surinkti turinį