santykiai

Gavę socialinį būstą santykius įtvirtino santuoka

, Goda Čiginskaitė
Alytaus rajone, Kavalčiukų kaime, klega džiugūs įkurtuvių balsai. Daugiavaikė Kazakevičių šeima vos prieš porą dienų įsikraustė į savivaldybės nupirktą socialinį būstą.  
Trisdešimtmetį perkopusi jauna pora, vos gavusi naujo būsto raktus, žengė svarbų žingsnį – susituokė, o kelios dienos prieš ceremoniją gimė ir penktas jų vaikas – sūnus Emilis. 
„Jau seniai planavome susituokti, tačiau vis neatrasdavome laiko.

Mergaičių santykių aiškinimasis: parklupdžiusios spardė, spjaudė, rovė plaukus

, Goda Čiginskaitė
13-metės mergaitės mama Laura Viselgaitė viešai socialiniame tinkle kreipėsi pagalbos ir ragino atsiliepti tuos, kurie taip pat nukentėjo nuo paauglių smurto, mat po surengtos egzekucijos jos dukra atsidūrė reanimacijoje.

Kinų restorane santykius aiškinosi svainiai iš Kinijos

, Alius Mikelionis
Spalio 31 dieną policija vyko į Alytuje veikiantį kinų restoraną „Jim Mei“, mat čia kilo konfliktas tarp dviejų Kinijos piliečių. Restorano savininkas  ir jo 45 metų darbuotojas, taip pat kinas, susipyko apie 21 valandą. Pavaldinys sumušė ir sužalojo įmonės vadovą. Dėl pjautinės žaizdos rankoje ir krūtinės sumušimo  nukentėjusysis išvežtas į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę. Po apžiūros direktorius išleistas gydytis į namus. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Alytaus apskrities VPK areštinę, jam nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis

Spalio 24–lapkričio 1 dienomis Alytaus apskrities policijos komisariatuose užregistruotos 45 nusikalstamos veikos.

UŽVALDĖ ĮMONIŲ AKCIJAS
Spalio 24 dieną Varėnos r. PK gautas Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros raštas dėl ikiteisminio tyrimo atlikimo dėl galimai nusikalstamų R. B. ir G. B. veiksmų, siekiant apgaule įsigyti svetimą didelės vertės turtą (68 bendrovių akcijas).

ATĖMĖ TELEFONĄ

Skyrybų pasekmės vaikui

, Daiva Česnulevičienė

 

Surinkti turinį