šaudymas

Sporto žinios

, Romas Trubnikovas
RKL krepšinio senjoros – Europos čempionato medalininkės
Daugkartinės šalies veteranų krepšinio čempionato laimėtojos Alytaus RKL senjorės garbingai atstovavo Lietuvai Europos veteranų pirmenybėse Čekijoje, Ostravos mieste. Alytiškės 46:42 įveikė Slovakijos krepšininkes, įtikinančiai 65:47 nugalėjo Rusijos sportininkes. Dvikovoje su aikštelės šeimininkėmis mūsiškės nusileido 50:54. Iškovojęs antrą vietą grupėje RKL penketukas rungtynėse dėl 3 vietos 68:44 palaužė Vokietijos atstoves ir iškovojo bronzos medalius.

Lietuvos jaunių U-18 ir jaunučių U-16 čempionatai
Vasario 14 dieną Kaune vyko Lietuvos dziudo jaunučių pirmenybės iki 16 metų (U-16), jaunių iki 18 metų (U-18) ir jaunimo iki 21 metų (U-21) pirmenybės.

Sporto zinios

Jauniausia „Dainava“ – turnyro laimėtoja
Garliavoje surengtame 8 komandų futbolo turnyre pergalingai rungtyniavo Alytaus „Dainavos“ jauniausieji futbolininkai.