Savarankiško gyvenimo namai

Dėl prasidėjusių savarankiško gyvenimo namų statybų – dideli gyventojų priekaištai

, Daina Baranauskaitė
Europinėmis ir Alytaus savivaldybės lėšomis Ulonų gatvės 14B daugiabučio mansardoje įrengiami 10 dviviečių butų asmenims, kurie gyvenime paslydo ir nori atsitiesti. Idėjos autorius – Alytaus nakvynės namų direktorius Artūras Galakvoščius, kuris su savivaldybės specialistais įtikino tarybą, kad ši palaimintų projektą. 
Tačiau Ulonų g. 14B daugiabutyje iš savivaldybės butus nuomojantys žmonės prasidėjusiomis statybomis toli gražu nesidžiaugia.

Alytuje bus įsteigti savarankiško gyvenimo namai

, Goda Čiginskaitė
Alytuje bus įsteigti savarankiško gyvenimo namai. Tokį sprendimą priėmė miesto taryba.  
Pastato, esančio Alytuje, Ulonų g. 14B, laukia dideli pokyčiai. Miesto savivaldybė kartu su čia įsikūrusiais nakvynės namais paruošė ir laimėjo projektą. Po vienu stogu įsikurs ne tik socialinių būstų, nakvynės namų, bet ir naujai steigiamo savarankiško gyvenimo namų gyventojai. Už gautas projekto lėšas planuojama įrengti ketvirtą aukštą arba, kitaip tariant, mansardą, pakeisti stogą. Čia bus įrengta 10 dviviečių butų, virtuvėlės.

Savarankiško gyvenimo namų įrengimas: idėja gera, bet kaina kosminė

, Justina Pocevičiūtė
Šalia Alytaus nakvynės namų planuojama steigti savarankiško gyvenimo namus. Šiam projektui  iš europinių fondų skirta 400 tūkstančių eurų, tačiau atlikus preliminarius statybos darbų skaičiavimus paaiškėjo, kad dar kone tiek pat tektų pridėti iš savivaldybės biudžeto. Kodėl taip brangu rekonstruoti Ulonų g. 14B pastato mansardą ir įrengti 10 dviviečių butų, susidomėjo miesto tarybos nariai ir siūlo alternatyvas.
Tikėtina, kad pastato, esančio Alytuje, Ulonų g. 14B, laukia dideli pokyčiai.
Surinkti turinį