savivaldybe

Gyventojai kaltina savivaldybę, kad ši neapgynė viešojo intereso

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto savivaldybės vadovai gavo arti šimto alytiškių pasirašytą kreipimąsi dėl neapginto viešojo intereso. Vienose sutartyse su savivaldybės administracija žemės sklypo Jazminų gatvėje savininkai įsipareigoja įrengti tris krepšinio žaidimo aikšteles, vėliau, pasikeitus žemės sklypo savininkui, šis punktas išnyksta.

Savivaldybė paskelbė viešąjį konkursą Rotušės bokšto laikrodžio pirkimui

, Daina Baranauskaitė
Tikėtina, kad maždaug po dviejų mėnesių ant Alytaus Rotušės visų keturių bokšto pusių bus sumontuoti modernūs LED laikrodžiai. Nors miesto taryba metų pradžioje laikrodžio pirkimui nepritarė, tačiau viešasis pirkimas paskelbtas.  
Alytaus miesto savivaldybės taryba dar metų pradžioje yra pasisakiusi prieš laikrodžio pirkimą ant Rotušės bokšto. Vis tik paaiškėjo, kad laikrodis perkamas. Pasiūlymų viešiesiems pirkimams savivaldybė laukia iki šio penktadienio.

Alytaus savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas traukiasi iš pareigų

, Daina Baranauskaitė
Daugeliui netikėta žinia – iš pareigų traukiasi Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Žuromskas. 
„Taip, aš priėmiau šį sprendimą. Čia nėra jokios politikos, nes nepriklausau jokiai politinei partijai ar judėjimui. Tokį žingsnį žengiu dėl sveikatos problemų, asmeninių priežasčių“, – sakė K. Žuromskas.
K. Žuromskas dirba lygiai dvejus metus. Iki kadencijos pabaigos likęs dar kone toks pats laikotarpis. K.

Dėl per siauro kelio alytiškių viltys skrieja į savivaldybę

, Justina Pocevičiūtė
Į „Dainavos žodį“ kreipėsi grupė alytiškių, sunerimusių dėl labai prasto įvažiavimo ir išvažiavimo nuo Putinų gatvės link Miklusėnų ir Lauko gatvių.  Esą jau ne kartą žadėta kelią praplatinti, neseniai baigti šaligatvių tiesimo darbai, kurių metu buvusi gera proga tai atlikti, tačiau kol kas problema išlieka. 
Alytuje, Putinų mikrorajone, jau ne pirmus metus gyventojus kamuoja problema dėl per siauro įvažiavimo kelio nuo Putinų gatvės link Lauko ir Miklusėnų gatvių.

Savivaldybės planuose – internetinio puslapio atnaujinimas

, Alius Mikelionis
Alytaus miesto savivaldybė savo internetiniame puslapyje talpina miesto naujienas, mero ir vicemerų darbotvarkes, skelbia apie laisvas darbo vietas savivaldybės įstaigose. Čia galima parašyti ir skundą, kuris matomas visiems, užsukantiems į svetainę www.alytus.lt. 
Alytaus miesto savivaldybės vicemero Tautvydo Tamulevičiaus nuomone, puslapis jau paseno ir neatitinka šios dienos poreikių.

Alytaus miesto savivaldybės administracijoje – darbuotojų atleidimai, rotacijos

, Goda Čigisnkaitė
Alytaus miesto savivaldybės administracijoje bręsta dideli pokyčiai. Artimiausiu metu bus skelbiami konkursai Viešųjų pirkimų ir Strateginio planavimo ir Finansų skyrių vedėjų pareigoms užimti, kurių vedėjai nuo šiol eina pavaduotojų pareigas.

Alytaus rajonas – be vaikų globos namuose augančių vaikų!

, Alytaus rajono savivaldybės informacija
Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas kviečia visus geros valios žmones padėti vaikams užaugti šeimose, o ne valdiškose įstaigose: „Tikiu, kad mūsų krašte gyvena daug jautrių žmonių, galinčių ir norinčių savo širdį bei namų duris atverti vienišiems vaikams, kurie irgi kurs ateities Lietuvą. Labai kviečiu apie vaikų globą rimtai pagalvoti tuos žmones, kuriems likimas jų nepadovanojo, taip pat mylinčius vaikus. Nebijokite tapti globėjais. Jums padės ir Alytaus rajono savivaldybė: finansiškai ir specialistų konsultacijomis.

Alytaus miesto savivaldybės administracijoje, jeigu pritars taryba, daugės skyrių ir darbuotojų

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto savivaldybės tarybos komitetams pateikti administracijos struktūros pokyčiai. Jeigu miesto taryba pritars, savivaldybėje bus įsteigti du nauji skyriai – Statybos ir Viešosios tvarkos, o savivaldybės administraciją papildys keturi nauji darbuotojai. 
Prieš pusę metų Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriumi paskirtas Vytautas Jastremskas išanalizavo administracijos skyrių funkcijas, valstybės tarnautojų pareigybines instrukcijas ir tarybos komitetams siūlo padaryti tam tikrus pakeitimus.

Ką reiškia gyventi Alytaus savivaldybei priklausančiame bendrabutyje?

, Alius Mikelionis
Putinų gatvės 38 numeriu pažymėto bendrabučio didžioji dalis kambarių priklauso savivaldybei. Sunku patikėti, kad tokiomis sąlygomis žmonės gyvena Europos Sąjungos valstybėje, o už gyvenimą čia dar tenka ir nuomą mokėti.
Prieš savaitę apsilankęs Putinų gatvės 38-ajame name Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys Robertas Šarknickas išvydo šiurpų vaizdą.

Aukcione – nurašyti Alytaus rajono savivaldybės automobiliai

, Alius Mikelionis
Alytaus rajono svivaldybė aukciono būdu bandė parduoti 6  nenaudojamus  automobilius ir autogreiderį. Už  1998 metų keleivinį   „Mercedes Benz“ prašyta 2000 eurų, už 21-erių  metų  „Ford Maveric“  tikėtasi gauti  ne mažiau tūkstančio eurų. Tų pačių metų gamybos „VW Golf“ pradinė kaina – 150 eurų.  Už 1988 metų „VW Jetą“ prašyta 100 eurų, už „UAZ“ tikėtasi gauti ne mažiau 300 eurų. Brangiausia  aukcione pardavinėta technika – autogreideris.
Surinkti turinį