Šeima

Alkoholizmas. Skauda visiems

, Dalia Kitavičienė, Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuro direktorė
Alkoholizmas niekada nebus tik vieno žmogaus bėda. Kai šeimoje yra alkoholikas, kitų šeimos narių gyvenimas priklauso nuo jo būsenos: gėręs-negėręs, gers-negers, kada pradės gerti ar kada galbūt baigsis „daugiadienės“.

Naujoji parama vaikams palies net 2500 alytiškių

, Daina Baranauskaitė
Nuo šių metų sausio 1 d. plečiasi ratas šeimų, galinčių gauti vaiko išmokas. Turintys tris ir daugiau vaikų, nepriklausomai nuo gaunamų pajamų, už kiekvieną atžalą gaus 15 eurų per mėnesį. Nors socialiniuose tinkluose dalis daugiavaikių šeimų kritikuoja naujovę, neva išmokos labai mažos, tačiau kiti skaičiuoja, kad už tris vaikus per mėnesį gavus 45 eurus jau galima ir pasilepinti.
Alytiškė verslininkė Sandra Selezniovienė augina tris atžalas.

L. Kasčiūnas: „Pažadai virsta darbais tik tada, kai įrodomi asmeniniu pavyzdžiu“

Laurynas Kasčiūnas per pastaruosius metus tapo vienu labiausiai matomų politinių veikėjų Dzūkijoje. Apkeliavęs daugelį regiono miestų ir miestelių, susitikęs su vietos bendruomenėmis jis pristatė save kaip Tėvynės Sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų kandidatą vienmandatėje Dzūkijos Seimo rinkimų apygardoje.
„Dzūkija man – įkvėpimas“,- sako L. Kasčiūnas. Tačiau kodėl vilnietis pasirinko būtent Dzūkiją? Kokias regiono problemas jis įžvelgia ir kokius konkrečius pasiūlymus pateikia?

Šeimų turgelyje varžėsi „kiečiausi“ tėčiai

, Rimantė Adomaitienė, Vaiko ir mamos dienos centro „KUTIS“ prezidentė

Saulėtą sekmadienį Vaiko ir mamos dienos centro „KUTIS“ kiemelyje rinkosi Alytaus miesto šeimos. Tradiciniame Šeimų turgelyje šurmuliavo mamytės, norinčios parduoti, pirkti ar mainyti dėvėtus vaikų drabužėlius bei žaislus. Renginio metu veikė „Dovanojimo punktas“, kuriame šeimos galėjo palikti drabužėlius ir žaislus sunkiau gyvenančioms alytiškių šeimoms.

Surinkti turinį