seimas

Mergaičių peštynių Alytaus mokykloje atgarsiai pasiekė ir Seimą

, Goda Čiginskaitė
Antradienį Dzūkijos pagrindinėje mokykloje įvyko labai nemalonus incidentas – susimušė dvi 6 klasės mergaitės. Kadangi visa tai matė ir mobiliaisiais telefonais filmavo bendraklasiai, fiksavo mokyklos kameros, istorija pasklido socialiniuose tinkluose – visuomenė ėmė plačiai aptarinėti įvykį.
Du mažamečius vaikus auginanti alytiškė Neringa Pakutkienė, socialiniuose tinkluose sužinojusi apie paauglių muštynes, kreipėsi į Seimo narį Robertą Šarknicką. „Su šia istorija aš nesusijusi.

Dėl tarybos nario mandato nebyli kova tarp dviejų partijos bičiulių

, Goda Čiginskaitė
Alytiškiai į Seimą išrinko miesto tarybos narį Robertą Šarknicką, kuris praėjusį ketvirtadienį atsisveikino ir netrukus jam bus įteiktas Seimo nario pažymėjimas, priims priesaiką. Likęs laisvas tarybos nario mandatas, priklausantis Tėvynės sąjungai, pakurstė partiečių aistras. Pagal sąrašą mandatas atitenka dabartiniam Energinio efektyvumo didinimo agentūros likvidatoriui Pranui Jaciunskui. Tačiau pasigirdo kalbos, kad konservatorių Alytaus skyriaus taryba svarstys šį klausimą ir P.

Paskelbus rinkimų rezultatus: vieniems pergalės džiaugsmas, kitiems – kartėlis dėl gyventojų pasirinkimo

, Goda Čiginskaitė
Sekmadienį Lietuvos žmonės rinko Seimo narius vienmandatėse apygardose. Alytaus mieste ir rajone pergalės džiaugsmas teko Valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatams Robertui Šarknickui ir Petrui Valiūnui. Jų konkurentams – Juliui Sabatauskui ir Laurynui Kasčiūnui – tenka nuryti kartėlį dėl gyventojų pasirinkimo, 
tačiau jie vis tiek išrinkti į Seimą daugiamandatės sąraše.
Kandidatų nuotaikos ir emocijos iš arti rikimų naktį.
Sekmadienį 8 valandą pasibaigia balsavimo laikas ir komisijos ima skaičiuoti balsus.
Surinkti turinį