senolė

Per naktį senolę kankinusiam plėšikui teko tenkintis 15 eurų grobiu ir dešra

, Daina Baranauskaitė
Alytaus rajone gyvenanti 70-metė praėjusį savaitgalį išgyveno tikrą košmarą. Naktį per langą įlipęs plėšikas surišo senolei rankas, kojas, užkimšo burną ir reikalavo pinigų. Iki ketvirtos valandos ryto įsibrovėlis buvo pas moterį, ieškojo pinigų, tačiau teko pasitenkinti vos 15 eurų grobiu ir dešra. Senolė tvirtina, kad užpuoliką atpažino, mat šis prieš kelias dienas buvo užsukęs atsigerti vandens.
Alytaus rajono gyventoja Marijona Stagniūnienė džiaugiasi po savaitgalio likusi gyva. 70-metė moteris šeštadienį prieš pat vidurnaktį išgirdo keistus garsus.

Specialiai sukurta mobilioji grupė Pivašiūnuose išgelbėjo šąlančią alkaną senolę

, Goda Čiginskaitė
Po tragedijos Kėdainiuose Alytaus rajone darbui su socialinės rizikos šeimomis įkurta mobilioji grupė, kuri į pranešimus gali reaguoti visą parą. Pirmasis išbandymas buvo sekmadienį. Gautas pranešimas, kad Pivašiūnuose pagalbos reikia senutei. Anot seniūnijos specialistų, senolės sūnui už girtavimą atimta socialinė pašalpa, tad jis prageria motinos pensiją, o ši badauja ir šąla.

Užsirakinusios bute ir blogai pasijutusios senolės vaduoti ėmėsi gelbėtojai

Antradienį Alytaus mieste, Statybininkų gatvėje, gyvenančiai 76 metų alytiškei pasidarė bloga, į butą negalėję patekti artimieji kreipėsi pagalbos į ugniagesius, kad šie atrakintų buto duris ir taip medikai patektų į vidų. Atvykę gelbėtojai negalėjo privažiuoti iki daugiabučio balkono, mat trukdė šalia augantys medžiai, tad teko naudoti paprastas kopėčias. Jomis pateko į ketvirtame aukšte esantį balkoną ir atrakinę buto duris įleido medikus. 
Gelbėtojai jau ne kartą skundėsi, jog patekti prie objekto jiems neretai sunkiau nei atlikti operaciją.

Senolė iš Pivašiūnų „išgelbėjo“ savo pensiją nuo užpuoliko

, Daina Baranauskaitė
Praeitą saveitę Rotušės aikštėje kilo sujudimas. Į Alytų iš Pivašiūnų atvykusi Ona Rakauskienė nuėjo į vieną iš bankų pasiimti pensijos. Iškart po to, jai einant Rotušės aikšte, priėjo du vyriškiai.
„Jie, matyt, mane pasekė ir pamatę, kad išeinu iš banko, persiėmė. Jie čiupo už mano rankinuko. Aš surikau. Griuvom ant žemės su tuo vagimi. Pro šalį ėjo vyriškis vardu Egidijus. Jis čiupo mano užpuolikus, pargriovė ant žemės ir iškvietė policiją. Kai atvažiavo pareigūnai, vienas iš užpuolikų tarsi nualpo. Apsimetė begėdis. Atvažiavo ir greitoji. Ačiū Dievui, kad išsaugojau pensiją.

Melioracijos griovyje rastas senolės kūnas

, Alius Mikelionis

Senolės pasigesta kovo 15 dieną, kai į namus atvyko pensiją atnešęs paštininkas. Namo, kuriame moteris gyveno viena, durys buvo praviros, viduje degė šviesa, tačiau pensininkės nebuvo. Apie tai paštininkas pranešė senolės sūnui.  Į moters paieškas įsitraukė ir policijos pareigūnai. Netrukus šalia melioracijos griovio pastebėtas šepetys, o po ledu ir ieškoma 81 metų moteris. Ledas pakrantėje buvo aptirpęs, kiek tolėliau stipresnis. Įtariama, kad moteris bandė pereiti griovį ir įlūžusi nuskendo. Kūną ištraukė gelbėtojai. Mirties priežastys paaiškės atlikus ekspertizę.

Surinkti turinį