senolis

Senolio nužudymu įtariamam vyrui pareikšti įtarimai

, Goda Čiginskaitė
Itin nemaloni žinia antrąją Kalėdų dieną sukrėtė Naujosios g. 84 daugiabučio gyventojus. Apie 15.40 val. savame bute rastas nužudyto 70 metų vyriškio lavonas. Į įvykio vietą atvykę pareigūnai rado 1946 metais gimusio senuko kūną su durtine žaizda krūtinėje.
Kaip pasakojo daugiabučio gyventojai, naktį iš gruodžio 25-osios į 26-ąją pas senuką buvo vartojami svaigalai. „Aš girdėjau triukšmą, tačiau tokie dalykai bendrabutyje įprasti. Stengiamės nieko nematyti ir negirdėti. Antraip gyvenimas labai nemielas būtų. Tačiau senukas tikrai buvo ramus.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Sausio 7–13 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti 51 nusikalstama veika.
 
APSKRITYJE – VAGYSČIŲ IŠ AUTOMOBILIŲ PROTRŪKIS
Sausio 8 d. aštuoniasdešimtmetis pasigedo savo automobilio „Moskvič 412“. Transporto priemonė pavogta iš garažo. Senolis patirtą žalą įvertino 1737,72 Eur.
Sausio 9 d. apie 6 val.

Prienų rajone kaimynas rado negyvą aštuoniasdešimtmetį su durtine žaizda

, Alius Mikelionis
Skaudus įvykis Prienų rajone. Gegužės 29 dieną Bendrajam pagalbos centrui pranešta, kad Šilavoto kaime apie 17 valandą savo namuose rastas negyvas aštuoniasdešimtmetis. Jau mirusį senolį aptiko arbatos atnešęs kaimynas. Ant vyro kūno policininkai aptiko durtinę žaizdą krūtinėje. Pareigūnai mano, jog tai savižudybė. 
„Žmogus jau senokai ketino taip pasielgti. Ir artimieji girdėjo tokius jo pareiškimus. Prieš metus mirė jo žmona, dėl to vyras labai išgyveno.
Surinkti turinį