skundai

Alytaus rajone komunalinių atliekų vežėjui tūkstantinė bauda ir griežtas savivaldybės įpareigojimas

, Alytaus rajono savivaldybės informacija
Komunalinės atliekos – liaudyje vadinamos šiukšlės – kelia daug aistrų Alytaus rajone. Gyventojai piktinasi, kad mišrių komunalinių atliekų vežėjas UAB „VSA Vilnius“ nesuteikia kokybiškos paslaugos, o jos kontrolę turėjęs užtikrinti Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras tik skėsčioja rankomis. Gyventojai skundžiasi, jų skundus ir  pretenzijas tenka išklausyti Alytaus rajono savivaldybei. 
Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas stoja gyventojų pusėn. „Yra problemų su nauju vežėju.

Alytaus krepšinio bendruomenė šokiruota: kamuolį pakeitė skundų kalnai, vaikai liko be trenerių

, Alius Mikelionis
Buvęs sportininkas savo žinias ir patirtį perteikia jaunimui. Jau penktus metus vyras treniruoja Alytaus sporto ir rekreacijos centro krepšininkus. Tačiau prieš keturis mėnesius Dalia Cibulskienė (vieno iš auklėtinių mama) M. Jaruševičių pradėjo atakuoti raštais, jį skųsdama įvairiausioms institucijoms. Treneris per keturis mėnesius buvo apipiltas raštų krūva, kuri jį vos nesulygino su žeme. D. Cibulskienė parašė 78 skundus!!!
Treneris nesupranta, kas nutiko, mat iki tol jokių problemų nei su vaiku, nei su jo tėvais, rodos, nebuvo.

Dėl prasto kelio – gyventojų pretenzijos

, Justina Pocevičiūtė
Alytaus rajono Butrimiškių kaimo gyventojai raštu kreipėsi į savivaldybę išsakydami pretenzijas dėl prastai tvarkomo žvyrkelio.

Triukšmo kontrolierius skundų kol kas nesulaukia

, Daina Baranauskaitė
Nuo naujų metų įsigaliojo nauji teisės aktai, pagal kuriuos prieš pradėdami remonto darbus, gyventojai apie tai turi pranešti savivaldybės triukšmo kontrolieriui. Nes jeigu statybos darbai ir keliamas triukšmas nepatiks kaimynams, šie gali skųsti, o žmogui grės nuo 50 iki 300 eurų bauda.
Nuo sausio 1 dienos įsigaliojo nauja tvarka planuojantiems remontuoti namus.

Dėl konteinerių po gyventojų langais – viltis iš miesto savivaldybės

, Daina Baranauskaitė
Šalia Jazminų turgavietės esančių penkių daugiabučių gyventojai tvirtina, kad jau pusmetis po jų langais – sąvartynas. Į išrikiuotus konteinerius šiukšlės metamos net iš 500 butų. Žmonės kreipėsi į Alytaus miesto savivaldybės administraciją, tačiau gerų žinių nesulaukė. Vis tik, kaip patikino savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Žuromskas, situacija bus analizuojama.
Penkių Jazminų gatvės daugiabučių gyventojai skundžiasi, kad šių konteinerių kaimynystė jiems apkarto.

Žmonės skundžiasi dėl prasto kelio, seniūnas prašo situacijos nedramatizuoti

, Goda Čigiskaitė
Alytaus rajono Punios seniūnijos Strielčių ir aplinkinių kaimų kelias, anot gyventojų, labai prastos būklės.  Žmonės tvirtina, kad kelią greideriuoja nekvalifikuoti darbuotojai, mat žvyras sustumiamas į pakraščius, o viduryje telkšo balos, suvešėję krūmai drasko automobilius, vietomis dviem transporto priemonėms netgi sunku prasilenkti.
Į „Dainavos žodžio“ redakciją kreipęsis Strielčiuose gimęs ir dabar gyvenantis Rimantas Bautronis tvirtina praradęs kantrybę. „Greideriavimo kokybė labai prasta. Nesuprantu, ar tuos darbininkus kas nors tikrina.

Alytaus sporto ir rekreacijos centrą skandina kontrolierių rasti pažeidimai

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto savivaldybės kontrolierius Arturas Juškauskas, pagal skundą atlikęs tyrimą Alytaus sporto ir rekreacijos centre, aptiko krūvą pažeidimų. 
Iš europinio projekto baigiamiesiems darbams skirtų 35 tūkstančių eurų kone pusė pinigų panaudoti kitoms reikmėms, nesilaikyta Biudžeto sandaros įstatymo  nuostatų. Sporto rūmų vadovas dievagojasi nieko nepažeidęs, tuo tarpu kontrolieriai tikina, jog tyrimo išvados paremtos įstatymais.
Alytaus sporto ir rekreacijos centrą skandina kontrolierių rasti pažeidimai.

Žinomos alytiškės Snieguolės Kiškienės ir jos anytos pivašiūniškės konfliktai narpliojami policijoje bei prokuratūroje

, Daina Baranauskaitė

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate bei prokuratūroje vyksta tyrimas dėl svetimo turto niokojimo bei žiauraus elgesio su gyvūnais. Žinoma Alytuje buvusi verslininkė Snieguolė Kiškienė kaltina savo vyro motiną, jog ši nusuko sprandus keturiolikai žąsų bei sukarpė rūbą nuo lietaus.

Surinkti turinį