Šlaitas

Paaiškėjo, kodėl nugrimzdo Žaliosios gatvės šlaitas

, Alius Mikelionis
Po to, kai Alytaus mieste, Žaliojoje gatvėje, nugrimzdo šlaitas kartu su pėstiesiems nuklotu šaligatviu, rangovas UAB „Kaminta“ ir Alytaus miesto savivaldybė ginčijosi, kas dėl to kaltas. Nesutarimai tęsėsi beveik dvejus metus. Rangovas bandė įrodyti, kad tai ne jo kaltė, tuo tarpu savivaldybė norėjo, kad bendrovė prisiimtų atsakomybę už ne pagal projektą atliktus darbus. Visą tą laiką Žaliosios gatvės vienas iš šlaitų nebuvo tvarkomas.

Žaliojoje gatvėje – sunkioji technika

, Alius Mikelionis
Milijonus kainavusi Žaliosios gatvės rekonstrukcija nuo pat pradžių kėlė daug rūpesčių. Pradėjus darbus dėl liūties nugarmėjo sunkioji technika, vėliau pradėjo slinkti šlaitas kartu su ten buvusiu šaligatviu. Nors  objektas priduotas, bet maždaug metus naudotis Žaliąją gatve dėl nuslinkusio šlaito ir deformuoto šaligatvio  buvo galima tik ribotai. 
Ir štai savivaldos dieną ilgai laukti darbai prasidėjo. Žaliojoje gatvėje ekskavatorius pradėjo lyginti šlaitą.

Niekas nesiryžta prognozuoti, ar dar ilgai Žaliosios gatvės šlaitus ardys lietus

, Daina Baranauskaitė
Nors vaizdas prie Alytaus centre esančios rekonstruotos  Žaliosios gatvės ne tik nedžiugina, bet ir piktina miesto gyventojus, kada bus sutvirtinta nuošliauža, atsakyti negali net atsakingi savivaldybės administracijos specialistai bei miesto vadovai. Ekspertai pateikti išvadas vėluoja, galvojama apie kitų paiešką. 
Štai taip apgailėtinai ne vienas mėnuo atrodo Alytaus Žalioji gatvė. Praėjusių metų pabaigoje nuslinkus šlaitui, žemės nuošliaužą ir toliau plauna vanduo.

Sugriuvusią Alytaus Žaliąją gatvę gelbės ekspertas

, Daina Baranauskaitė
Alytuje esančios Žaliosios gatvės šlaitas po atlydžio dar labiau nuslinko žemyn. Pėsčiųjų ir dviračių takas padengtas žemių nuošliaužomis, nedidele srove nuo šlaito teka vanduo.
Alytaus miesto savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vedėjas Sigitas Stumbras informavo, kad trečiadienį įvyko konkursas dėl eksperto parinkimo. „Vokai atplėšti. Kas nugalėtojas, kol kas negaliu pasakyti, nes yra terminai.
Surinkti turinį