Socialinis būstas

Gavę socialinį būstą santykius įtvirtino santuoka

, Goda Čiginskaitė
Alytaus rajone, Kavalčiukų kaime, klega džiugūs įkurtuvių balsai. Daugiavaikė Kazakevičių šeima vos prieš porą dienų įsikraustė į savivaldybės nupirktą socialinį būstą.  
Trisdešimtmetį perkopusi jauna pora, vos gavusi naujo būsto raktus, žengė svarbų žingsnį – susituokė, o kelios dienos prieš ceremoniją gimė ir penktas jų vaikas – sūnus Emilis. 
„Jau seniai planavome susituokti, tačiau vis neatrasdavome laiko.

Neatsakingiems socialinio būsto nuomininkams – nepalankūs teismo verdiktai

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto savivaldybės Turto valdymo ir verslo bei Teisės skyriaus specialistams kartais tenka nelengva užduotis – įgyvendinant teismo nutartis iškelti iš socialinių būstų nemokančius nuomos arba nuolat viešąją tvarką trikdančius asmenis. Nors tokiais atvejais būna daug atgailos ir pažadų ašarų, tačiau, anot savivaldybės specialistų, reikia nepamiršti, kad eilėse laukia apie 200 žmonių, todėl lengvatinės sąlygos turėti namus teikiamos motyvuotiems alytiškiams.

Net ir uždirbdamas 3 tūkstančius eurų per mėnesį prašo neiškelti iš socialinio būsto

, Goda Čiginskaitė
Kaip ir kiekvienais metais, Alytaus miesto savivaldybės administracija peržiūri, ar gyvenančių socialiniuose būstuose asmenų pajamos neviršija nustatytų ribų. Į šį sąrašą pateko 8 šeimos. Vienų pajamos viršija 10–15 procentų nei nustatyta, o vienos šeimos pajamos padidėjo net 336 procentais.

Alytaus rajone mažėja mokestis už socialinio ir savivaldybės būsto nuomą

, Alytaus rajono savivaldybės informacija
Nuo šių metų liepos 1 d. Alytaus rajono savivaldybės socialinio būsto ir savivaldybės būsto nuomos kaina mažėja, o kai kuriems nuomininkams perpus. Naujus Alytaus rajono savivaldybės būsto ir savivaldybės socialinio būsto nuomos mokesčių dydžius patvirtino savivaldybės taryba gegužės 28 dieną.  
Kaip sakė Alytaus rajono savivaldybės Ekonomikos skyriaus vyriausioji specialistė Birutė Janavičienė,  nuomos dydis kiekvienam būstui patvirtintas skirtingas. „Jo kaina priklauso nuo gyvenamos vietos, komunalinių patogumų ir būsto amžiaus“, – tęsė B.
Surinkti turinį