sportas

Nerandantys, kur išsinuomoti sporto salę, alytiškiai grasina sportą iškeisti į alkoholį

, Alius Mikelionis
Grupė aktyvų gyvenimo būdą propaguojančių alytiškių turėjo tradiciją kiekvieną sekmadienį žaisti krepšinį. Rezultato nesiekiantys vaikinai rengė mėgėjiškas varžybas, o už salę Dzūkijos pagrindinėje mokykloje mokėjo pagal patvirtintus įkainius – 9 eurus už valandą. Tačiau šiais metais vaikinai išgirdo, jog salė jiems nebus nuomojama. Vaikinai tikėjosi išsinuomoti kitos mokyklos salę, tačiau, kur besikreipdavo, sulaukdavo neigiamo atsakymo.
„Maždaug dešimt metų nuomojome Dzūkijos pagrindinės mokyklos sporto salę, bet šiais metais pranešė, jog pasiieškotume kitur.

Milijonas eurų už teisingą spėjimą: žvaigždės Facebooke dalinasi savo „EURO 2016” prognozėmis

Likus kiek mažiau nei mėnesiui iki vieno didžiausių šių metų sporto įvykių – Europos futbolo čempionato – pradžios, Lietuvos pramogų ir sporto pasaulio žvaigždės dalinasi savo prognozėmis, kas, jų manymu, turėtų triumfuoti šiose pirmenybėse.

Naujasis futbolo klubo „Dainava“ savininkas komandai žada sugrąžinti čempionų vardą

, Daina Baranauskaitė
Antradienį Alytaus miesto savivaldybėje surengtoje spaudos konferencijoje oficialiai prisistatė naujasis futbolo komandos „Dainava“ savininkas  Džiuzepė Grekas, generalinis sekretorius Markas Furmo bei vyriausiasis treneris, buvęs Turino jaunimo futbolo akademijos, kitų Italijos, Rusijos komandų treneris Sergėjus Aleinikovas. 
Naujasis savininkas akcentavo, kad klubo finansinė situacija buvo sudėtinga, tačiau tai jau praeitis ir jis linkęs kalbėti apie geresnę ateitį.

Krepšinio legendos Alytaus moksleiviams kalbėjo apie profesijos, tikslų svarbą

, Daina Baranauskaitė

Lietuvos krepšinio lyga tęsia akciją, kurios metu LKL krepšininkai bei krepšinio pasaulyje puikiai žinomi asmenys lankosi mokyklose bei dalyvauja renginyje „BEKO LKL diena mokykloje“. Krepšinio legendos svečiavosi Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje.

Ką nuveikei per vasarą?

, Dalia Kitavičienė, Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuro direktorė

Tiek minantys mokyklos slenkstį, tiek tai jau pamiršusieji puikiai prisimena, kad pirmąją rugsėjo savaitę į klausimą „ką nuveikei per vasarą?“ reikia atsakinėti vos ne ant kiekvieno kampo. Vyresnioji karta be atvangos bando įpiršti nuomonę, kad priešingai nei jie vaikystėje šiuolaikiniai vaikai atostogas leidžia prie kompiuterių ir televizorių, visiškai pamiršę knygų skaitymo malonumą ar pagalbą artimiesiems ūkio darbuose. Bet ar iš tikrųjų taip yra?

Dainavos pagrindinės mokyklos bėgikai pagerbė kovotojus už laisvę

, Ina Grigūnaitė

Kovo 8 dieną Dainavos pagrindinėje mokykloje, siekiant paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną bei ugdyti mokinių patriotiškumą, organizuotas tradicinis 11 kilometrų nuotolio bėgimas. Šis bėgimas kasmet sutraukia vis daugiau dalyvių. Šiais metais bėgime dalyvavo 18 mokinių ir du mokytojai. Praėjusiais metais dalyvių sulaukta mažiau – 7 mokinių ir 2 mokytojų.

Alytaus rajone pagerbti sportininkai ir menininkai

, Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

Dziudo varžybos Simne

Alytaus rajono dziudo klubas „DO“ kartu su Alytaus rajono meno ir sporto mokykla vykdo Alytaus rajono savivaldybės kaimo jaunimo pilietiškumo ugdymo ir laisvalaikio užimtumo programos „JAUNIMAS KAIMUI“ tęstinį projektą „Mes norime sportuoti-5“.

Sporto žinios

, Romas Trubnikovas

Į šventę rinkosi sporto senjorai

Surinkti turinį