sportininkai

Sporto žinios

, Romas Trubnikovas
Alytaus SRC krepšinio treneriai žengia teisingu keliu
Žinomas Alytaus krepšininkas ne kartą kritikavo prastai dirbančius SRC krepšinio trenerius. Šis pastarojo teiginys neatitinka tikrovės. 
Ankstesniais metais Alytų garsino Atlantos olimpinių žaidynių prizininkas Tomas Pačėsas, Europos čempionės: Jurgita Štreimikytė, Irena Baranauskaitė, Europos jaunių čempionai Žygimantas Janavičius, Vaidas Čepukaitis, Vidas Budraitis. Ž. Janavičius pripažintas geriausiu senojo žemyno jaunuoju įžaidėju.

Sporto žinios

Keturi alytiškiai Lietuvos olimpinėje rinktinėje
Lietuvos tautinis olimpinis komitetas patvirtino 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių kandidatų sąrašus. Džiugu, kad šalies garbę ginti pajėgiausių pasaulio sportininkų varžybose pakviesti 4 alytiškiai.

Miesto sportininkų olimpe vėl Brigita Virbalytė-Dimšienė

, Romas Trūbnikovas

Sportininkams, svariomis pergalėmis garsinusiems Alytų Lietuvos ir tarptautinėse arenose, miesto savivaldybėje buvo surengtas pagerbimo vakaras. Pasiekus aukštų rezultatų sportininkus ir jų trenerius pasveikino ir apdovanojo Alytaus vicemerė Nijolė Makštutienė, administracijos direktorius Kęstutis Ąžuolas, jo pavaduotoja Aira Visockaitė, SRC skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Jakubauskienė. Miesto Kūno kultūros ir sporto taryba išrinko 10 geriausių sportininkų. Absoliučiai geriausia pripažinta Brigita Virbalytė-Dimšienė.

Sporto žinios

, Romas Trubnikovas
Jaunieji dainaviškiai – dukart Lietuvos čempionai
Sėkmingai rungtyniavę Lietuvos futbolo pirmenybių pirmajame etape jaunieji dainaviškiai pergales skynė ir finalinėse varžybose. Alytiškiai nurungė Marijampolės, Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Gargždų ir Šiaulių bendraamžius ir iškovojo nugalėtojų vardus. Beje, žiemą ši ekipa buvo nenugalima ir salės futbolo pirmenybėse.

Sporto žinios

, Romas Trubnikovas

Prizai ir premijos geriausiems miesto sportininkams

Kalėdų senelio linkėjimai

, Romas Trubnikovas

Miesto savivaldybei
– Sudaryti galimybes Alytaus miesto stadione rungtyniauti šalies nacionalinei futbolo rinktinei ir baigti šios sporto bazės galutinę renovaciją; pasiekti, kad per varžybas pateikta informacija būtų suprantama žiūrovams.
– Politikams pradėti vykdyti pažadą, kad Dzūkijos sostinėje 2015 metais bus atidarytas futbolo kompleksas su 3 aikštėmis ir maniežu, o artimiausiais metais renovuoti visus mokyklų stadionus.

Surinkti turinį