Sporto rūmai

Sporto rūmų baseine – nauja paslauga

, Alius Mikelionis
Bene labiausiai populiarėjantis irklenčių sportas atkeliavo ir į Alytaus sporto rūmų baseiną. Žaidime dalyvauja 6 sportininkai. Kiekvienas jų turi irklą, kuriuo ne tik iriamasi, bet ir paimamas kamuolys. Pagrindinis žaidimo tikslas – įmesti kamuolį į varžovo vartus.
Nors šis žaidimas sukurtas praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje Havajuose, tačiau išpopuliarėjo vos prieš dešimtmetį, kai Kalifornijoje jį pradėjo propaguoti amerikiečiai.

Nors ir rekordiškai vėlai, tačiau Sporto rūmų baiseinas ir pirtys jau pradėjo šeštąjį sezoną

, Daina Baranauskaitė

Ketvirtadienį oficialiai prasidėjo Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseino ir pirčių lankymo sezonas.
Kaip teigė įstaigos direktoriaus pavaduotojas Egidijus Mensevičius, šiais metais sezonas pradedamas kur kas vėliau, tačiau tai lėmė šiuo metu baigiamo įrengti mažojo baseino statybos. „Tiesiog dulkės dėl mažojo baseino statybos darbų patekdavo ir į didžiojo baseino patalpą. Kol vyko betono šlifavimo darbai, negalėjome pradėti sezono“, – komentavo pašnekovas.

Alytaus sporto ir rekreacijos centro arenos grindys – kritinės būklės

, Daina Baranauskaitė

Alytaus sporto ir rekreacijos centro arenos grindys, sėkmingai atlaikiusios Europos vyrų krepšinio čempionatą, jau po metų ėmė trūkinėti. Na, o dabar jas galima pavadinti apgailėtinos būklės. Naujasis Sporto ir rekreacijos centro direktorius bei sporto klubų vadovai imasi už galvų – čempionatai jau po keleto savaičių, o danga sutrūkinėjusi, kai kuriose vietose siūbuoja. Kokių priemonių bus imtasi, ar nepatirs fiasko organizuojami itin svarbūs čempionatai – domisi „Dainavos žodis“.

Naujasis Sporto rūmų direktorius nesikrato „šluotos” metodų

, Daina Baranauskaitė
Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktoriaus postą laimėjo prieniškis Tomas Stupuris. Jis yra baigęs sporto vadybos ir verslo administravimo magistro studijas Lietuvos sporto universitete, dabar čia studijuoja doktorantūrą.
Konkurso pirmininkė, Alytaus miesto mero pavaduotoja Nijolė Makštutienė komentavo, jog užimti Sporto ir rekreacijos centro direktoriaus postą norą buvo pareiškę šeši kandidatai, tačiau dalyvavo trys pretendentai.

Sporto žinios

, Romas Trubnikovas

Alytaus sporto rūmuose rankinio šventė
Praėjusį savaitgalį Alytaus sporto rūmuose karaliavo rankinis. Vyko Lietuvos rankinio federacijos moterų pirmenybių finalinio etapo varžybos, rungtyniavo „Almeida–Stronglasas“, pretenduojantis į šalies čempionato medalius. Buvo sužaista gausybė Lietuvos rankinio senjorų pirmenybių rungtynių.

Alytaus baseino išlaikymui per mėnesį reikia 100 tūkstančių litų, tačiau sporto rūmai prasiskolinę apie pusę milijono

, Daina Baranauskaitė

Nors mokslo metai prasidėjo ir daugelio vasaros atostogos pasibaigė, Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine – vis dar senas, prašvinkęs vanduo. Baseino išlaikymas per mėnesį kainuoja apie 100 tūkstančių litų. Vien tik vandeniu užpildyti jį atsieina 18 tūkstančių litų.
„Dainavos žodis“ domisi, ar iš tiesų Alytaus miesto savivaldybei tapo per brangu išlaikyti geriausią Lietuvoje baseiną.

Surinkti turinį