sporto salė

Bus atnaujinta „šiluminių“ sporto salė

, Alius Mikelionis
Dešimtmetį remonto nemačiusi Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro salė  greitai sulauks kosmetinio remonto. Kūno kultūros ir sporto departamentas skyrė 45 tūkstančius eurų salės vidui sutvarkyti. Sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjas Adomas Andrušaitis tikisi, jog tai bus pirmas žingsnis pilnam salės sutvarkymui tiek iš vidaus, tiek iš išorės.
„Bus perdažytos grindys, sutvarkytos sienos. Už tokius pinigus bus padaryta tai, kas būtina, kad salė būtų išvaizdesnė.

Bendrovė „Kortas“ apskundė universalios sporto salės statybų pirkimo procedūras

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto stadiono teritorijoje pagal sutartį su bendrove „LitCon“ bus pastatyta nauja universali sporto salė, šalia įrengta lauko krepšinio aikštelė, vietos automobilių stovėjimui. Minėto objekto sąmata – daugiau kaip 10 mln. litų.

Vietoj miesto elito Alytaus mokyklų sporto salėse sportuos moksleiviai

, Daina Baranauskaitė
Alytaus politikai priėmė sprendimą, jog savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų sporto salės iki 20 valandos pagal poreikį bus naudojamos moksleivių sportinei veiklai vystyti. Ankstesniais mokslo metais sporto salės paprastai buvo išnuomojamos, kaip viešai teigiama, miesto elitui. 
Ne paslaptis, kad Alytaus bendrojo lavinimo mokyklų sporto salės buvo išnuomojamos įmonėms, įstaigoms, organizacijoms ar fiziniams asmenims.
Surinkti turinį