statybos

Sveikatingumo take – nauja, bet „surūdijusi“ parduotuvė

, Alius Mikelionis
Viename gražiausių Vidzgirio mikrorajono žemės lopinėlių iškilęs prekybos centras sulaukė prieštaringų gyventojų vertinimų ir dėl užstatyto žalio ploto, ir dėl dizainerių parinkto „aprūdijusio” fasado sprendimo. Nors iš Alytaus kartais šaipomasi kaip iš prekybos centrų miesto, tačiau Vidzgiryje tai gali būti dar ne paskutinė tinklinė parduotuvė.
Alytaus mieste, Vidzgirio mikrorajone, baigiamas statyti prekybos centras „Norfa“.

Dėl prasidėjusių savarankiško gyvenimo namų statybų – dideli gyventojų priekaištai

, Daina Baranauskaitė
Europinėmis ir Alytaus savivaldybės lėšomis Ulonų gatvės 14B daugiabučio mansardoje įrengiami 10 dviviečių butų asmenims, kurie gyvenime paslydo ir nori atsitiesti. Idėjos autorius – Alytaus nakvynės namų direktorius Artūras Galakvoščius, kuris su savivaldybės specialistais įtikino tarybą, kad ši palaimintų projektą. 
Tačiau Ulonų g. 14B daugiabutyje iš savivaldybės butus nuomojantys žmonės prasidėjusiomis statybomis toli gražu nesidžiaugia.

Naujos „Norfos“ statybvietėje Alytuje – ypatinga situacija

Alius Mikelionis
Praėjusią savaitę su problemomis susidūrė Vidzgirio mikrorajone prekybos centrą „Norfa“ statantys darbininkai. Paskutinio spalio savaitgalio liūtys išplovė statybvietės prieigas, dėl to nuslinko žemės. Į susidariusį griovį nugrimzdo bendrovei „JCDecaux“ priklausanti vitrina. Bendrovė nuostolius įvardins artimiausiu metu. 
Darbai Topolių gatvėje prasidėjo maždaug prieš mėnesį. Statybininkai jau spėjo sukalti polius, sumontuoti tarp jų konstrukcijas. Jiems žalos liūtis nepadarė, mat poliai suleisti giliai.

Aistros dėl prekybos centro statybos Vidzgiryje

, Alius Mikelionis
Aistros dėl prekybos centrų statybų Alytaus mieste nerimsta. Dzūkijos sostinėje šiuo metu statomi du prekybos centrai. Netoli Alytaus arenos, šalia Sveikatingumo tako, dygsta „PROMO Cash&Carry“, o Topolių gatvėje iškils prekybos centras „Norfa“. Būtent šio prekybos centro statybos ir kelia didelį alytiškių nepasitenkinimą, mat skverbiamasi į Sveikatingumo taką ir į istorinį geležinkelio tiltelį.

Gyventojams neramu, kodėl statant prekybos centrą nuardoma Sveikatingumo tako danga

, Daina Baranauskaitė
Alytaus gyventojai pastebi, kad teritorija tarp Sveikatos tako ir Topolių gatvės, priešais „Eglės“ parduotuvę, aptverta, čia vyksta intensyvūs žemės sklypo paruošimo darbai, gręžiami poliai pamatams, birzgia technika, zuja žmonės. Tačiau gyventojus neramina faktas, kad pradėjus statyti dar vieną prekybos centrą, statybininkai nuardo Sveikatingumo tako dangą.
„Liūdna darosi pamačius, kad Sveikatingumo takas ardomas, medžiai pjaunami. Miesto valdžia buvo pažadėjusi, kad projektas bus koreguojamas ir Sveikatingumo tako projektas nepalies.

Jotvingių gatvė tuoj virs statybų aikštele

, Alius Mikelionis
Miesto centre esančioje Jotvingių gatvėje tuoj pradės darbą sunkioji technika. Artimiausiu metu numatoma atnaujinti kelio dangą, sutvarkyti automobilių stovėjimo aikštelę, pertvarkyti želdinius, pakeisti šaligatvius. Jeigu konkurso nugalėtojas nebus apskųstas, darbai turėtų prasidėti dar šiemet.
Techniniame projekte svarstyta Jotvingių gatvėje įrengti trijų aukštų automobilių aikštelę. Kadangi šalia nėra didelių komercinių statinių, statybų atsisakyta.
Šalia automobilių  aikštelės yra ir trys laikinieji pastatai.
Surinkti turinį