Stogas

Ant policijos pastato stogo – šimtai fotomodulių

, Alius Mikelionis
Vasarišku oru džiaugiasi ne tik gyventojai, bet ir policijos pareigūnai, mat ant Alytaus apskrities VPK pastato stogo jau veikia saulės kolektoriai, gaminantys elektrą. Kuo daugiau saulės, tuo daugiau nemokamos švarios elektros energijos. Iš viso ant dviejų policijos pastato šlaitinių stogų sumontuota beveik 200 fotomodulių.  Policijos pastato elektros energijos poreikis – 18 megavatų per mėnesį. Balandžio mėnesį jėgainė pagamino beveik pusę reikiamos elektros – 7 Mwh. Tikėtina, kad vasarą pajėgumai išaugs, o gal ir pavyks naudoti tik saulės energija gaunamą elektrą.

Sklandus stogo dangos keitimas

Visi norime turėti gražų ir ekonomišką namą, bet kiekvieno namo grožį dar labiau išryškina elegantiška stogo danga. Juk stogo danga tai tarsi namo kepurė, kuri turi būti numegzta iš gražių ir kokybiškų siūlų.
Pirmas stogo dangų keitimo etapas yra stogdengių pasirinkimas. Šią užduotį reikia atlikti labai kruopščiai. Geriausia rinktis tuos stogdengius, kuriuos rekomendavo draugai, pažįstami, patenkinti jų darbu. O patenkinti jie lieka tada, kai stogdengiai tariasi su užsakovais dėl stogo elementų, darbus atlieka kokybiškai ir laiku.
Surinkti turinį