Sudegė

Putinuose sudegė pirtis

, Alius Mikelionis
Šeštadienį apie 20 valandą ugniagesiai gavo pranešimą, kad Putinų gatvės prieigose dega statinys. Į gaisravietę išskubėjo ugniagesių autocisternos. Joms atvykus liepsnos jau buvo apgadinusios statinį, panašų į pirtį. Pastato išsaugoti nepavyko. Aplink kitų statinių nebuvo, todėl realaus pavojaus ugniai pesimesti kitur nebuvo. Dėl ko kilo gaisras, aiškinasi Alytaus ugniagesiai.

Dzūkijoje liepsnojo trys sodybos

, Goda Čiginskaitė
Praėjusią savaitę Dzūkiją talžė liepsnos. Merkinės seniūnijoje, Subartonių kaime, per gaisrą žuvo senolis. Mediniuose namuose gaisrai įsiplieskė Alovės ir Seirijų seniūnijose.
Varėnos rajone, Merkinės seniūnijoje, Subartonių kaime, nelaimė įvyko ketvirtadienį vakare. Apie gaisrą ugniagesiams gelbėtojams pranešė kaimynai. Atvykus ugniagesiams, namas degė atvira liepsna. Vanduo buvo tiekiamas iš  atviro vandens šaltinio, esančio už maždaug 15 metrų. Apmalšinus liepsnas, 16.18 val. viduje rastas apdegusio vyro (gim.

Varėnos rajone sudegė du žmonės

, Alius Mikelionis
Skaudi nelaimė Varėnos rajone. Lapkričio 28 dieną apie 20 valandą kilo gaisras Marcinkonių seniūnijoje, Kabelių kaime. Kai atvyko ugniagesiai, medinis namas jau degė atvira liepsna. Jį užgesinus rasti dviejų žmonių kūnai: namo šeimininko G. V., gimusio 1955 metais, ir jo sugyventinės, gimusios 1970 m. Žuvusiųjų kūnai išvežti tyrimui į Alytų. Dėl ko kilo gaisras, aiškinasi ugniagesiai. Nelaimės aplinkybes tiria policija.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Lapkričio 4–10 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 35 nusikalstamos veikos.
 
„BMW“ PARTRENKĖ DVIRATININKĄ
Lapkričio 4 dieną apie 17 valandą Lazdijų rajone, kelyje Lazdijai–Kalvarija automobilis „BMW“ partrenkė dviratininką. Dėl patirtų sužalojimų 59-erių vyras išvežtas į Lazdijų ligoninę.
Panašus įvykis registruotas lapkričio 5 dieną kelyje Vilnius–Varėna–Gardinas. Apie 7 valandą „IVECO“ vairuotojas nepastebėjo dviratininko ir partrenkė jį.

Liepsnose žuvo Pivašiūnų seniūnijos gyventoja

, Daina Baranauskaitė
Trečiadienį paryčiais liepsnose žuvo Pivašiūnų seniūnijos Jurgelionių kaimo gyventoja. Pirminiais duomenimis, gaisrą sukėlė lovoje rūkiusi neblaivi moteris. 
Pivašiūnų seniūnijos Jurgelionių antrojo kaimo vienkiemyje trečiadienį apie pusę keturių  plušėjo ugniagesiai gelbėtojai. Gavę pranešimą apie tai, jog namas liepsnoja atvira liepsna, išskubėjo vykdyti gelbėjimo darbų. 
„Komanda atvyko 3 val. 23 minutės. Atvykus į įvykio vietą, stogas buvo jau sukritęs, visos sienos degė atvira liepsna.

Mįslingomis aplinkybėmis automobilyje sudegė moteris

Antradienį Varėnos rajone aptiktas sudegęs „VW Passat“ markės automobilis, jo viduje rastas žmogaus lavonas.  Neabejojama, jog tai 42 metų automobilio savininkės kūnas. Našlaičiais liko mokyklinio amžiaus vaikai – berniukai ir mergaitė.
Antradienio rytą apie 8 valandą Kamorūnų kaime dviratininkas pastebėjo degantį automobilį. Į gaisro vietą atskubėjo dvi autocisternos. Užgesinus gaisrą, ant galinės sėdynės rastas smarkiai apdegęs moters kūnas. Įtariama, jog tai automobilio savininkės lavonas. 
Automobilis sudegė visai netoli jos namų.

Dėl neatsargaus rūkymo kilusiame gaisre žuvo vyras

, Alius Mikelionis

Šeštadienį, rugpjūčio 17 d., anksti ryte gaisre žuvo 46 metų Alovės seniūnijos gyventojas. Kad dega gyvenamasis namas, ugniagesiams pranešta apie 6 valandą. Buvo įtariama, kad namo viduje gali būti žmonių. Užgesinus gaisrą, rastas čia gyvenusio vyriškio, K. Ž. (gim. 1967 m.), kūnas. Neabejojama, kad gaisras kilo dėl neatsargaus rūkymo lovoje, tačiau tikslios priežastys paaiškės atlikus tyrimą. Šiais metai Alytaus mieste ir rajone gaisruose žuvo dvylika žmonių.

Penkta gaisro auka šiemet

, Alius Mikelionis

Balandžio 25 dieną apie 21 valandą bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad Makniūnų kaime dega gyvenamasis namas.
Pagal pirminę informaciją, namo viduje galėjo būti žmogus. Ugniagesiams atvykus, namą jau buvo apėmusi liepsna. Užgesinus gaisrą, namo viduje rastas sudegusio 65 metų vyro kūnas. Ugniagesiai mano, kad gaisras kilo dėl neatsargaus rūkymo. Kalbama, kad gavęs pinigų vyras girtavo.

Surinkti turinį