Sunkvezimis

Netoli Alytaus nuo kelio nulėkė ruso vairuojamas sunkvežimis

, Alius Mikelionis
Trečiadienį apie 8 valandą netoli Alytaus kelionę baigė Rusijoje registruotas sunkvežimis MAN. Pirminiais duomenimis, iš Pamaskvės į Olandiją gėlių krovinio parvežti vykusiam rusų vairuotojui pasidarė bloga. Netoli Kaniūkų tilto nuo kalno leidęsis sunkvežimis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir išvertęs kelis pakelės medžius sustojo šalikelėje. Vilkike buvo ir antras vairuotojas, kuris atsibudo tik kai vilkikas nulėkė nuo kelio.
„Šone sėdėjau, net išsigąsti nespėjau, išsigandau tik vėliau. Dabar reikės kažkaip ištraukti mašiną. Yra įmonės atstovybė Kalvarijoje.

Sunkvežimis nepralindo po viaduku ir „pametė“ traktorių

, Alius Mikelionis
Kuriozinis eismo įvykis įvyko Alytuje. Penktadienį po pietų sunk-vežimio vairuotojas,  priekaboje vežęs miško techniką, neįvertino viaduko aukščio, kliudė tiltą – traktorius nulėkė nuo sunkvežimio priekabos. Įvykio metu buvo apgadintas geležinkelio tiltas ir traktorius.
Tai – ne pirmas toks įvykis šioje  judrioje Naujosios gatvės vietoje. 2014 metų spalio mėnesį krovininis „Mercedes Benz“ įstrigo po viaduku. Tąkart sunk-vežimis nepralindo po tiltu dėl per aukšto vežamo šiukšlių konteinerio.

Iškeltas nuo tilto per Merkio upę nulėkęs vilkikas

, Daina Baranauskaitė
Antradienį į darbo pabaigą Varėnos rajone baigti nuo tilto per Merkio upę nulėkusio vilkiko iškėlimo darbai. Nuo 18 val. jau buvo atnaujintas eismas keliu Vilnius–Varėna–Gardinas. 
Sekmadienį užmiesčio keliu tarp Merkinės ir Druskininkų ant tilto per Merkį eismą prižiūrėjo policija, nes vienoje kelio pusėje nebuvo šalitilčio tvorelės. Ir apsauginė kelio konstrukcija, ir visas ją nušlavęs vilkikas su puspriekabe gulėjo apačioje.

Alytiškė santuokai pasirinko neįprastas transporto priemones

, Alius Mikelionis
Vestuvės, kokių greičiausiai nei Dzūkija, nei Lietuva dar nematė. Alytiškė Vesta kelionei į bažnytinę santuoką pasirinko sunkvežimį, už kurio vairo pati ir sėdo. Viskas kaip ir dera jaunajai, balta  suknelė, puokštė ir kiti būtini nuotakai akcesuarai buvo. Vienintelis skirtumas nuo įprastos kelionės tokią dieną – jauna moteris pati sėdo prie taip vadinamos fūros vairo ir išsileido į bene svarbiausią jai reisą.

Kauno bendrovės sunkvežimis įstrigo po tiltu

, Alius Mikelionis
Spalio 23 dieną po geležinkelio tiltu Alytaus mieste, Naujojoje gatvėje, įstrigo sunkvežimis. Nelaimė atsitiko apie 13 valandą. Nuo Kauno pusės važiavusio „Mercedes Benz“ sunkvežimio vairuotojas nepastebėjo, kad krovininio automobilio įranga pernelyg aukštai pakelta. Važiuojant po tiltu ji lietė konstrukcijas ir sunkvežimis įstrigo. Įvykio metu apgadintas sunkiasvoris automobilis: jam išdužo stiklas, deformuota kabina, taip pat apgadintas  konteineris. Įvykio vietoje dirbo pareigūnų ekipažas. Dėl incidento eismas viena puse buvo sustabdytas, jį reguliavo pareigūnai.

Sunkiasvoris automobilis mirtinai sužalojo dvidešimtmetį

, Alius Mikelionis

Skaudi nelaimė kelyje Prienai–Alytus įvyko rugsėjo 8 dieną apie 19 valandą. Sunkiasvoris automobilis su priekaba kliudė pėsčiąjį. Partrenktas jaunas vyras žuvo vietoje. Liudininkų teigimu, žuvusysis ėjo šalikele ir staiga metėsi į važiuojamąją kelio dalį. Partrenkęs dvidešimtmetį, sunkiasvoris automobilis su priekaba išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, taranavo kelio atitvarą bei ją pramušęs nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Įvykio metu sužalojimus patyrė krovininiame automobilyje važiavę du Šakių ir vienas Kauno rajono gyventojai.

Surinkti turinį