susitikimas

Kalėdų senelis papasakojo, kokių dovanų nori vaikai

, Alius Mikelionis
Įžiebus pagrindinę Alytaus miesto Kalėdų eglę, kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį čia lankosi Kalėdų senelis ir jo palyda. Kaskart jo laukia daugybė mažųjų alytiškių, norinčių pasakyti išmoktą eilėraštį, o už tai senelis atsidėkoja saldainiais ir dėmesiu.
Kol senelis bendrauja su vaikais, jo palyda veltui laiko negaišta – veikia Kalėdinis paštas, kur registruojami vaikų norai. Per Kalėdas bus išrinkti penki laimingieji, kurių norai bus įgyvendinti.
„Vaikai prašo įvairiausių dovanų.

Dėl didėjančio mokesčio už šiukšles – protesto parašai ir viltys Seimo pirmininkui

, Goda Čiginskaitė
Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis miesto teatre susitiko su alytiškiais. Nors darbotvarkėje buvo numatyta ir daugiau klausimų, tačiau daugiau kaip pusantros valandos kalbėta apie miesto tarybos sprendimu padidintą mokestį už atliekų surinkimą. Seimo pirmininkas rėžė, kad valstybė negali kištis į vietos savivaldos problemas ir ragino atsakomybės reikalauti iš sprendimą priėmusios tarybos.
Sausakimšoje salėje pirmasis į susirinkusius alytiškius kreipėsi Seimo narys Robertas Šarknickas. „Matau, kad atėjote su daugybe lūkesčių.

A.Ramanausko-Vanago gimnazistai laimėjo susitikimą su Benediktu Vanagu

, Alius Mikelionis

Gimnazistų asmenukėmis su Benediktu Vanagu prasidėjo žinomo Dakaro lenktynininko vizitas Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje. Pasikviesti lenktynininką pavyko renkant LIKE'us po nuotrauka socialiniame tinkle „Facebook“. Alytiškiai surinko pakankamą kiekį balsų ir pateko tarp penkių šalies mokymų įstaigų, į kurias įsipareigojo atvykti lenktynininkas. Gimnazistas Vilius Gavėnas buvo iniciatorius, kad į A. Ramanausko-Vanago gimnaziją atvyktų Benediktas Vanagas.

Netikėta staigmena – po dešimtmečio Alytaus nakvynės namuose susitiko dukra ir mama

Alytaus nakvynės namuose įvyko knygos scenarijų primenanti istorija – po daugiau nei dešimtmečio susitiko motina ir dukra.
Jau antrus metus nakvynės namuose gyvenanti Vilma Urmanavičienė išvydo daugiau nei 10 metų nematytą motiną. 72 metų močiutę svetimi žmonės glaudė Jiezno rajone, o trečiadienį socialiniai darbuotojai atvežė į Alytų. Taip laikinos nakvynės kambaryje susitiko motina ir dukra.

KAM ministras J. Olekas: „Alytus – gražaus ilgamečio bendradarbiavimo su Krašto apsaugos ministerija pavyzdys“

, Alytaus miesto savivaldybės Viešųjų ryšių skyriaus informacija
Liepos 13 d. Alytuje lankėsi Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

Seimo nariai domėjosi vaikų globa Alytaus rajone

, Alytaus rajono savivaldybės informacija
Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas susitiko su Seimo nariais Vince Vaidevute Margevičiene ir Liutauru Kazlavicku, su kuriais aptarė vaikų globos klausimus.
Alytaus rajone apsilankę Seimo  nariai yra Vaiko gerovės parlamentinės grupės nariai. Su rajono meru A.

Pilna salė moksleivių atvyko į susitikimą su „Dzūkijos“ krepšininkais

Alytaus „Dzūkijos“ krepšinio klubas surengė krepšininkų susitikimą su moksleiviais. Pilnoje Panemunės pagrindinės mokyklos aktų salėje moksleiviai galėjo pateikti klausimus krepšininkams. Tuo pačiu atsilygino ir sportininkai: viktorinos metu teisingai atsakiusiems į klausimus atiteko specialiai šiai progai iškeptas tortas. 
Sausakimšoje mokyklos aktų salėje plojimais sutikti Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai. Susitikti su pradinukais atvyko komandos kapitonas Adamas Lapeta, James Lewis, Giedrius Kurtinaitis bei klubo direktorius Povilas Tamulynas.

Saugaus eismo projektas „Saugokime vieni kitus kelyje“

Lapkričio 26 dieną Alytaus Piliakalnio pagrindinėje mokykloje vyko saugaus eismo projekto akcija „Saugokime vieni kitus kelyje“. Renginio tikslas –  priminti vaikams saugaus elgesio kelyje taisykles. 
Į mokyklą atvyko ne tik gausus būrys policijos pareigūnų, policijos bičiulis Amsis, bet ir Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos pučiamųjų orkestras.

Punios mokykloje-daugiafunkciame centre – susitikimas su „Misija Sibiras“ dalyviais

, Punios mokyklos-daugiafunkcio centro informacija
Lapkričio 22 dieną į Punios mokyklos-daugiafunkcio centro salę rinkosi  mokiniai, buvę tremtiniai ir kiti puniškiai  susitikti su „Misija Sibiras“ dalyviais. 
Supažindinti su ekspedicijos tikslais, rezultatais, papasakoti  įspūdžius atvyko Erika Fuks ir buvusi Punios mokyklos mokinė Laura Žūsinaitė. Jos kartu su praėjusiais atranką  bendražygiais šių metų liepos mėnesį  dvi savaites  lankė lietuvių tremties vietas Tiumenės srityje, tvarkė tremtinių kapus.

Alytaus rajono savivaldybėje gerosios patirties sėmėsi kėdainiškiai

, Alytaus rajono savivaldybės informacija

Įgyvendinant Alytaus ir Kėdainių rajonų savivaldybių patirties mainų programą, lapkričio 4 d. Alytaus rajono savivaldybėje lankėsi Kėdainių rajono savivaldybės delegacija, kurią priėmė rajono meras Algirdas Vrubliauskas ir administracijos direktorius Aurimas Truncė.  Susitikimo tikslas – pasikeisti gerąja patirtimi ir aptarti abiems savivaldybėms  rūpimus klausimus. Kėdainių rajono delegacija aplankė įgyvendintus projektus, finansuojamus ES ir kitų finansinių mechanizmų lėšomis, Dauguose ir Punioje, susipažino su Punios mokykla-daugiafunkciu centru.

Surinkti turinį