susižalojo

Susižalojo girtas motorolerio vairuotojas

, Alius Mikelionis
Gegužės 12 dieną pareigūnams pranešta, kad netoli Tūkstantmečio tilto nuo kelio nuvažiavo motoroleris.  Nelaimė atsitiko apie 19.30 val. Važiuodamas keliu Šilas–Putinai motorolerio „Yiben“ nesuvaldė 1963 metais gimęs S. V. Dėl patirtos traumos dviratės transporto priemonės vairuotojas išvežtas į Kauno klinikinę ligoninę. Pareigūnai nustatė, kad vairuotojas buvo neblaivus – 2,48 prom. Tai – vidutinis girtumo laipsnis. Dėl šio įvykio Alytaus apskrities VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kriminalinių įvykių apžvalga

Rugpjūčio 25 – rugsėjo 1 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti  49 nusikalstamos veikos.
 
AUTOMOBILIS PARTRENKĖ DVIRATININKĄ
Rugpjūčio 26 dieną apie 18.30 val. Varėnos r. 1971 m. gimęs vyriškis, vairuodamas automobilį „Volkswagen Golf“, važiuodamas pagrindiniu keliu, partrenkė iš šalutinio kelio išvažiavusį 2001 m. gimusį dviratininką.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Gruodžio 11–17 dienomis Alytaus apskrities policijos komisariatuose užregistruotos  35 nusikalstamos veikos.
 
PO AVARIJOS PABĖGO IŠ PRIĖMIMO SKYRIAUS
Gruodžio 13 dieną į ligoninę atvežtas eismo įvykio metu nukentėjęs trisdešimtmetis. Kelyje Tolkūnai–Miroslavas–Buckūnai automobilis „Opel Vectra“ nuvažiavo nuo važiuojamosios dalies ir sustojo pakelės griovyje. Avarijos metu nukentėjęs vyras iš ligoninės Priėmimo skyriaus pabėgo.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Spalio 30–lapkričio 5 dienomis Alytaus apskrities policijos komisariatuose užregistruotos 38 nusikalstamos veikos.
 
VARĖNOJE SUSIŽALOJO DARBININKAS
Spalio 31 dieną į Vilniaus respublikinę ligoninę išvežtas 63 metų UAB „Senovė“ darbuotojas. Pranešama, kad vyras susižalojo iškritęs iš statomo objekto antro aukšto.

Girtas statybininkas nukrito nuo pastolių

, Alius Mikelionis
Pirmadienį rekonstruojant Alytaus Kraštotyros muziejų, susižalojo statybininkas. Nelaimė atsitiko, kai vyras lipo pastoliais ir nukrito nuo jų. Paaiškėjo, kad trisdešimt vienerių metų alytiškis Š. D. buvo neblaivus. Ligoninėje statybininkui nustatytas beveik trijų promilių girtumas. Įdomu ir tai, jog į Priėmimo skyrių nukentėjusysis pristatytas 16.32 val., kaip praneša policija, vyras susižalojo 13 valandą. Susižalojusiam vyrui tai buvo pirma darbo diena šiame objekte. Įvykiu susidomėjo tiek policija, tiek Valstybinės darbo inspekcijos pareigūnai.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis

Rugsėjo 18–24 dienomis Alytaus apskrities policijos komi-sariatuose užregistruota 51 nusikalstama veika.

DAUŽĖ AUTOMOBILIŲ STIKLUS
Rugsėjo 18 dieną į Alytaus pareigūnus kreipėsi du asmenys, nukentėję nuo vandalo. Naujojoje gatvėje automobilio „Renault Espace“ savininkė rado išdaužtą jai priklausančios transporto priemonės stiklą. Netrukus pareigūnams pranešta, kad Lauko gatvėje išdaužtas aikštelėje stovėjusio „Opel Omega“ stiklas. Įtariama, kad abu automobilius apgadino 22 metų vyras, jis sulaikytas.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Birželio 12–18 dienomis Alytaus apskrities policijos komisa-riatuose užregistruotos 48 nusikalstamos veikos.
 
SMURTAS
Birželio 12 dieną iš septynių per parą užregistruotų įvykių net penki susiję su smurtu. 
Simne savo namuose sumušta 84 metų senolė, smurtu įtariamas 54 metų sūnus.
Seirijuose sumušta šešiolikmetė. Smurtu prieš nepilnametę įtariama teta, gyvenanti Druskininkuose.
Surinkti turinį