šventė

Alytaus muzikos mokyklai – 60

Vienoje rankoje instrumentas, kitoje – gėlė mokytojui. Taip jau šešiasdešimtą rugsėjį savo mokinius pasitinka muzikos mokyklos kolektyvas. Alytaus miesto centre, pušyno apsuptyje, įsikūrusi Alytaus muzikos mokykla švenčia šešiasdešimtmetį. Per šešis dešimtmečius Alytaus muzikų kalvei vadovavo penki įdėtu darbu ir nuopelnais pasižymėję direktoriai:
1957–1958 m. Albinas Lisauskas;
1958–1966 m. Mindaugas Aižinas;
1966–1975 m. Viktorija Matulevičienė;
1975–2008 m.

Vairavimo instruktorius išpuošė mokomąjį automobilį

, Alius Mikelionis
Kalėdinė nuotaika išplito kaip virusas. Kalėdiniu laikotarpiu daugelis gyventojų rūpinosi dovanomis, papuošė namus. O štai vienos Alytaus vairavimo mokyklos instruktorius nusprendė pagražinti mokomąjį automobilį. Automobilį „Ford“ instruktorius papuošė kartu su mokiniu ir išvažiavę į gatves sulaukė nemažo miestiečių dėmesio.
„Žmonės reaguoja įvairiai. Dažniausiai šypsosi. Papuošėm kartu su mokiniu ir išvažiavę į Alytaus gatves sulaukėme šypsenų.

„Skanių Kalėdų“ namais virto Alytaus jaunimo centras

, Alius Mikelionis
Pirmadienį į Alytaus jaunimo centrą atvyko mažieji alytiškiai, jų tėveliai ir netgi seneliai – čia pirmą kartą organizuota šventė „Skanios Kalėdos“. Šventės metu buvo galima ne tik  paragauti saldumynų, bet ir pasivaržyti. Vyko kalėdinės dainos konkursas, kalėdinio žaisliuko ir gražiausiai dekoruoto meduolio konkursai.

Alytaus policija miesto gyventojams ir svečiams surengė įspūdingą šventę

Rugpjūčio 31-ąją vykusiame renginyje visus žavėjo Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras. Aplodismentais apdovanotas kinologų su tarnybiniais šunimis pasirodymas. Alytiškiai turėjo galimybę paspausti ranką pačiam policijos ir visų mažųjų bičiuliui Amsiui.
Ateiti į policijos ir visuomenės šventę alytiškius ragino Rotušės aikštėje susirinkusios gausios policijos, priešgaisrinės gelbėjimo, Valstybės sienos apsaugos tarnybų, taip pat Krašto apsaugos savanorių, šaulių, VĮ „Alytaus regiono keliai“ pajėgos.

Jau derinamos tilto atidarymo šventės detalės

, Alius Mikelionis
Liepos 30 dieną Alytaus miesto vadovai atvyko prie statomo pėsčiųjų ir dviratininkų tilto, mat jau galvojama apie  atidarymo šventę. 
Kartu su mero pavaduotojais apžiūrėti vietos, kurioje bus perkirpta atidarymo juostelė, atvyko ir Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė, Alytaus kultūros ir komunikacijos centro atstovai. Derintos  šventės detalės, nes atidarant Baltosios rožės tiltą numatoma ir teatralizuota programa. 
Dar nežinoma tiksli tilto atidarymo data.

Prasidėjus javapjūtei linkėta gero oro ir gausių aruodų

, Alytaus rajono savivaldybės informacija
Alytaus rajono ūkininkai javapjūtę simboliškai pradėjo tradiciniu renginiu „Namo, rugeliai, va, namo“, kurį jau treti metai organizuoja Alytaus rajono savivaldybė ir akcinė bendrovė „Lytagra“ ūkininko Arvydo Valūno ūkyje, Balkūnų kaime, Miroslavo seniūnijoje.

Daugai švęsti Valstybės dieną pasiruošę

, Alytaus rajono savivaldybės informacija
Jau daug metų vykstanti tradicinė Alytaus rajono šventė, vietinių vadinama „Mindauginėmis“, pritraukia tūkstančius žiūrovų ir svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio valstybių.  Kaip Daugai pasiruošę vienai didžiausių Alytaus rajono švenčių – Lietuvos valstybės dienos minėjimui, – išvažiuojamajame posėdyje domėjosi šventės organizavimo komisija, pirmininkaujama savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko.

Leiskit savo širdžiai žvaigždes pasiekt

, Romutė Udrakienė

Vertinkite tai, ką turite šiandien. Gyvenimas nenuspėjamas, todėl būkime laimingi dabar ir čia. Gyvenime sutinkame žmonių, kurie ateina į mūsų gyvenimą dažniausiai, tuomet, kai mums jų reikia, ir mums atveria akis ir mes atrandame save. Labai smagu susitikti su draugais prie puodelio kavos, ne vien įgyvendinant projektus, mokymų metu, bet ir surengus šventę.

Sporto žinios

, Romas Trubnikovas

Alytaus sporto rūmuose rankinio šventė
Praėjusį savaitgalį Alytaus sporto rūmuose karaliavo rankinis. Vyko Lietuvos rankinio federacijos moterų pirmenybių finalinio etapo varžybos, rungtyniavo „Almeida–Stronglasas“, pretenduojantis į šalies čempionato medalius. Buvo sužaista gausybė Lietuvos rankinio senjorų pirmenybių rungtynių.

Gerumo niekada nebus per daug

, Silvija Peštenienė, Alytaus Panemunės pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Metų sandūroje į gerumo šventę  susibūrę Alytaus  Panemunės pagrindinės mokyklos baltų ainiai ir valančiukai, jų tėveliai drauge vakarojo ir dalijosi atliktų darbų prisiminimais, planavo naujus.

Surinkti turinį