Tarzanija

Šalia pramogų parko į šulinį įkrito mažametis berniukas

, Daina Baranauskaitė
Sekmadienį Alytaus rajone, šalia pramogų parko vykusių varžybų metu į šulinį įkrito mažametis berniukas. Ligoninėje jam nustatytas lengvas smegenų sutrenkimas. Nors tėvai dėl nelaimės kaltina varžybų organizatorių, šis atkerta, kad tėvai patys turėjo prižiūrėti vaiką, juo labiau tai buvo ne žiūrovų zona.
Žiemos automobilių varžybos organizuotos septintą kartą, tačiau šiais metais žiemiškas pramogas aptemdė jau už pramogų parko įvykusi nelaimė. Apie 11 valandą vienoje iš trasų, kur automobiliai laukdavo, kol teisėjas pakvies į starto liniją, 5-metis berniukas įkrito į šulinį.

Septintą kartą „Tarzanijoje“ riaumojo varikliai

, Alius Mikelionis
Septintą kartą netoli Alytaus esančiame nuotykių parke vyksta automobilių varžybos „Tarzanijos taurė“. Kaip ir kasmet, čia varžomasi keturračių klasėje, priekiniais, galiniais ir visais ratais varomų automobilių klasėse. Dar vienoje grupėje – visureigiai. 
Šiemet išmėginti Tarzanijos trasas panoro per 100 dalyvių. Jauniausias automobiliu važiavęs sportininkas – dešimtmetis Aras.

„Tarzanijos taurėje – 2016“ – rekordinis dalyvių skaičius

, Alius Mikelionis
Nuostabus oras, daugybė žiūrovų ir dalyvių šeštadienį (sausio 23 d.) susirinko į tradicinį ralį „Tarzanijos taurė – 2016“. Autosportui neabejingi nuotykių parko įkūrėjai automobilių varžybas rengia jau penktą kartą. 
Šių metų „Tarzanijos“ ralyje dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius. Jie išskirstyti į septynias klases. Skirtingose klasėse varžėsi priekiniais, galiniais ir visais keturiais ratais varomi automobiliai. Atskiroje grupėje keturračiai, visureigiai, moterys ir jaunimas.
Surinkti turinį