traktorius

Traktorius mirtinai prispaudė SB „Žilvinas“ pirmininką

, Alius Mikelionis
Alytaus rajone, netoli Balkasodžio esančiuose soduose „Žilvinas“, žuvo šios bendrijos pirmininkas. Apie 18 valandą vyras rastas griovyje prispaustas nedidelio traktoriaus. Pirminiais duomenimis, 59 metų vyriškis ketino nutraukti akmenį. Jį jau buvo perrišęs virve ir greičiausiai ketino nuvilkti traktoriumi. Spėjama, dėl šlapios žemės šis nuslydo į melioracijos griovį ir virsdamas prispaudė vairuotoją. Traktoriaus prispaustą vyriškį aptiko žmona. Nuolat soduose gyvenančių sutuoktinių namas vos už keliasdešimties metrų nuo melioracijos griovio.

Sunkvežimis nepralindo po viaduku ir „pametė“ traktorių

, Alius Mikelionis
Kuriozinis eismo įvykis įvyko Alytuje. Penktadienį po pietų sunk-vežimio vairuotojas,  priekaboje vežęs miško techniką, neįvertino viaduko aukščio, kliudė tiltą – traktorius nulėkė nuo sunkvežimio priekabos. Įvykio metu buvo apgadintas geležinkelio tiltas ir traktorius.
Tai – ne pirmas toks įvykis šioje  judrioje Naujosios gatvės vietoje. 2014 metų spalio mėnesį krovininis „Mercedes Benz“ įstrigo po viaduku. Tąkart sunk-vežimis nepralindo po tiltu dėl per aukšto vežamo šiukšlių konteinerio.

Apvirto trąšas vežusio traktoriaus priekaba

, Alius Mikelionis

Alytaus mieste, Putinų gatvėje, žiedinėje sankryžoje, pirmadienį apvirto traktoriaus priekaba. Iš Radžiūnų trąšas į Alytų vežęs traktoriaus vairuotojas sako kelio žiedu važiavęs labai lėtai, tačiau sunkios trąšos pavirto į šoną ir priekaba apvirto. Vairuotojas teigia krovinį pritvirtinęs tinkamai, tačiau sunkus krovinys posūkyje pasislinko į šoną. Laimei, neapvirto nepigus traktorius. Sunkius maišus pavyko iškrauti iš priekabos tik pasikvietus pagalbą. Iš pradžių keltuvu išimti maišai, vėliau ant ratų pastatyta ir pati priekaba.

Surinkti turinį