Dainavos žodis

Traumos išretino DFK „Dainava” vienuolikę

DFK „Dainava“ nuotrauka.

Alius Mikelionis

Sekmadienį Alytaus miesto stadione sužaistos LFF pirmos lygos devinto turo rungtynės, kuriose Alytaus DFK „Dainava” priėmė turnyrinės lentelės kaimynus Kėdainių FK „Nevėžis” vienuolikę. Iki ryngtynių alytiškiai turnyrinėje lentelėje užėmė penktą vietą.
Rungtynės Alytuje prasidėjo svečių presingu ir tai davė rezultatą. Jau ketvirtą pirmojo kėlinio minutę po klaidos gynyboje į šeimininkų vartus krito pirmasis įvartis 0:1. Pasižymėjo Evaldas Kugys. „Dainava” bandė lyginti rezultatą, bet kelis pavojingus Tito Vitukyno smūgius atrėmė varžovų vartininkas.
Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Kėdainiečius tenkino rezultatas, todėl šie susikoncentravo gynyboje, o alytiškių atakos nebuvo itin pavojingos. 55 rungtynių minutę po rekošeto į DFK „Dainava“ vartus krito dar vienas įvartis 0:2, pasižymėjo Oleksander Bobeliuk. Rungtynėms besibaigiant, baudos aikštelėje griuvo Titas Vitukynas, bet aikštės teisėjas Šarūnas Tamulynas pražangos neįžvelgė. Rungtynės taip ir baigėsi 0:2. Tai buvo ketvirtas pralaimėjimas per paskutinius penkis turus. Rungtynes Alytaus miesto stadione stebėjo 832 žiūrovai. Po devynių turų DFK „Dainava“, surinkusi 15 taškų, užima 6 turnyrinės lentelės vietą. Dešimto turo rungtynes dainaviečiai žais Vilniuje su „Vyčiu“ (III vieta, 20 taškų).
Po rungtynių DFK „Dainava“ komandos kapitonas Martynas Vasiliauskas komandos vardu atsiprašė gerbėjų. Anot kapitono, komanda į aikštę išėjo nusiteikusi kovai, bet greitai praleistas įvartis išmušė iš vėžių, Svečiai gerai gynėsi, o aikštės šeimininkams nepavyko greitai išlyginti rezultato. Be to, DFK „Dainava“ turi problemų puolimo grandyje. Dėl traumų negali rungyniauti L. Kochanauskas bei A. Marčiukaitis, komandą paliko Ruslan Kisil. Jis išvyko į pajėgesnę Europos lygą.