triukšmas

Dėl didelio triukšmo motorolerių ir motociklininkų vairuotojams – policijos ir savivaldybės dėmesys

, Alius Mikelionis
Nors daugelyje pasaulio didmiesčių motoroleris ir motociklas yra pagrindinės susisiekimo priemonės, pas mus tai daugiau pramoga, sukelianti ir dalies visuomenės agresiją. Nemažai prie neigiamo įvaizdžio prisideda ir nedrausmingi šių transporto priemonių vairuotojai. Alytuje tokių transporto priemonių yra šimtai, o jų vairuotojai rengia sezono atidarymo šventes, leidžia laiką bendraminčių būryje ir net važiuoja į mokyklas. 
Tiesa, ne visi patenkinti dviratėmis transporto priemonėmis.

Triukšmo kontrolierius skundų kol kas nesulaukia

, Daina Baranauskaitė
Nuo naujų metų įsigaliojo nauji teisės aktai, pagal kuriuos prieš pradėdami remonto darbus, gyventojai apie tai turi pranešti savivaldybės triukšmo kontrolieriui. Nes jeigu statybos darbai ir keliamas triukšmas nepatiks kaimynams, šie gali skųsti, o žmogui grės nuo 50 iki 300 eurų bauda.
Nuo sausio 1 dienos įsigaliojo nauja tvarka planuojantiems remontuoti namus.

Sulčių spaudėjai užsitraukė kaimynų nemalonę

, Alius Mikelionis
Ruduo – neramus metas Pirmajame Alytuje, Naugarduko gatvėje, gyvenantiems žmonėms. Vienas gyventojas savo individualaus namo garaže įsirengė aparatūrą ir čia teikia obuolių sulčių spaudimo paslaugą. Kaimynai skundžiasi, kad sezono metu suintensyvėja eismas, o ir pramoninė mašina dirba per garsiai.
Surinkti turinį