turnyras

Prieš 10 metų mirusiam imtynininkui Aliui Bračiuliui atminti draugai surengė turnyrą

, Alius Mikelionis
Alytus garsėja dziudo tradicijomis. Mieste dirba treneriai, kurių auklėtiniai pasiekę pergalių ir šalies, ir tarptautiniu mastu. Vienas tokių buvo ir Alius Bračiulis. Vaikinas šį pasaulį paliko būdamas dvidešimt vienerių, o pasauliui paliko daugybę iškovotų trofėjų. Praėjus dešimčiai metų po imtynininko mirties jo draugai nusprendė įamžinti sportininko pasiekimus ir surengė turnyrą.
„Alius Bračiulis buvo pasaulio jaunimo dziudo vicečempionas, daugkartinis Lietuvos ir užsienio turnyrų nugalėtojas, Olimpinio festivalio nugalėtojas.

„Žvejo iššūkio“ turnyre – Vladimiro Menkovo triumfas

Kovo mėnesį Lietuvoje vyko pokerio turnyras „Betsafe Žvejo iššūkis“. Net 10 dienų vykusį turnyrą galiausiai vainikavo Vilniaus „Olympic Casino“ pokerio klube surengtas finalas.

Didžiajame finale triumfavo pabradiškis Vladimiras Menkovas. Nugalėtojas iškovojo išties dėmesio vertą prizą – jam atiteko 27 tūkst. ir 200 eurų čekis.

 

Itin solidus prizinis fondas

Golfo entuziastai savaitgalį varžėsi tarptautiniame golfo turnyre

Šalia Druskininkų, Kamorūnų kaime (Leipalingio seniūnijoje), įsikūrusiam „Vilkės“ golfo aikštynui praėjęs sekmadienis buvo ypatingas. Nuo pat ankstyvo ryto jame varžėsi golfo entuziastai, siekdami nugalėti jau tradiciniu tapusiame profesionaliame viešbučio „Europa Royale Druskininkai“ turnyre.
Sekmadienio renginys patraukė ir užsienio šalių žaidėjų dėmesį: dalyviai atvyko į „Vilkę“ ne tik iš įvairių Lietuvos kraštų, bet ir iš Lenkijos bei Latvijos. Vienai iš užsienio svečių itin pasisekė – lenkė Agnieszka Predko Engel nugalėjo moterų kategorijoje su 95 smūgiais.

Antrą kartą surengtas tarptautinis futbolo turnyras Alytaus miesto mero taurei laimėti

Du šimtai futbolininkų susirinko į antrus metus vykstantį salės futbolo turnyrą  Alytaus miesto mero taurei laimėti. Aikštėje jėgas išbandė komandos iš Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos ir kelios mūsų šalies komandos, tame tarpe ir jaunieji Alytaus futbolininkai.
Po dvi dienas trukusių kovų pirmą vietą iškovojo Kaliningrado „Baltika“, antras liko Vilniaus „Žalgirietis“, trečiąją vietą iškovojo Alytaus jaunieji futbolininkai. Septynis įvarčius įmušęs alytiškis Gustas Jarusevičius tapo rezultatyviausiu turnyro žaidėju.

Surinkti turinį