tvora

Keleivinis „Mercedes-Benz“ išvertęs mūrinę tvorą įlėkė į laidojimo namų kiemą

, Alius Mikelionis
Alytuje keleivinis mikroautobusas išvertė mūrinę tvorą ir įlėkė į laidojimo namų kiemą. Nelaimės vietoje prireikė medikų.  
Nelaimė įvyko balandžio 12 dieną 16.09 val., kai lengvasis automobilis „Audi“ važiavo Pulko gatve centro link ir Rūtų gatvės sankryžoje galimai ketino sukti į kairę, bet supratęs, kad kelias iškastas, pasuko į dešinę ir pastojo ta pačia kryptimi važiuojančiam mikroautobusui kelią.

Raižiuose – aistros dėl žvejybos tvenkinyje ir per arti vandens esančios tvoros

, Daina Baranauskaitė
Į „Dainavos žodžio“ redakciją kreipėsi grupė gyventojų, teigdami, jog patiria nepatogumų, mat negali žvejoti Raižių tvenkinyje. Taip pat žmonėms kelia abejonių, ar privati teritorija šalia Raižių tvenkinio aptverta pagal teisės aktus. Besikreipusiųjų manymu, nuo vandens iki tvoros nėra privalomų 5 metrų vandens apsauginės zonos praėjimui. „Ne tik gerai žinomi Lietuvoje merai gali sau leisti daryti tokius nusižengimus.

Alytaus rajone nustatytas dar vienas kiaulių maro atvejis

, Alius Mikelionis
Tą  „Dainavos žodžiui“ patvirtino Alytaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko pavaduotojas Jonas Vaikšnoras. Dar trys atvejai registruoti Lietuvoje užpraeitą savaitę. Vienas jų visai netoli – Prienų rajone. 
Priminsime, jog grėsmė dėl šernų pernešamo afrikinio kiaulių maro kilo 2013 metais. Tąkart Alytaus rajone rasti kritę šernai. Ištyrus paaiškėjo, jog jie nešiojo pavojingą ligą, kuri gali užkrėsti kiaules. Alovės seniūnijos gyventojams nurodyta kiaules išpjauti. Nedelsiant pradėta tiesti tvorą.

Girtas baltarusis apgadino kelių policijos tvorą

, Alius Mikelionis
Girtas baltarusis įvažiavo tiesiai į kelių policijos kiemą, negana to, apgadino vartus. Neblaivus 47 metų vyras važiavo iš Klaipėdos į Baltarusiją ir vežė jūrinį konteinerį. Antradienio popietę jis važiuodamas pro Alytų atvažiavo tiesiai į kelių policijos kiemą ir atsitrenkė į tvorą. Budėjęs pareigūnas iš pradžių pamanė, jog vairuotojas pasiklydo, mat Kelių policijos skyrius įsikūręs Pulko gatvės gale, šalia Vidzgirio botaninio draustinio, tačiau pagalbą baltarusiui norėjusiam suteikti pareigūnui kilo įtarimų, kad vairuotojas girtas.
Surinkti turinį