užpuolimas

Alytuje siautėjusios gaujos nariai sulaikyti bevalgantys kebabus

, Alius Mikelionis
Praėjusių metų lapkričio mėnesį Alytaus mieste padaugėjo žmonių užpuolimo ir apiplėšimo atvejų. Nusikaltėliai daugiausia darbavosi Vidzgirio mikrorajone. Apie padažnėjusius užpuolimus gyventojus informavo ir savaitraštis „Dainavos žodis“, tačiau policijai sučiupti įtariamųjų vis nepavykdavo. Praėjus kone pusmečiui pareigūnai paskelbė, kad miestą šiurpinusi gauja sulaikyta.
Sulaikymo detalių pareigūnai neatskleidžia.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Vasario 3–9 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti 30 nusikalstamų veikų.
 
SMURTAS
Nemažėja smurto atvejų. Ypač jų padaugėja savaitgaliais. Vasario 4 dieną Alytaus miesto gyventoja, gimusi 1965 metais, pranešė, kad ją sumušė sutuoktinis. 
Tą pačią dieną pareigūnai vyko malšinti dar vieno konflikto. Alytuje nuo 45 metų moters nukentėjo jos aštuoniolikmetis sūnus.

Senolė iš Pivašiūnų „išgelbėjo“ savo pensiją nuo užpuoliko

, Daina Baranauskaitė
Praeitą saveitę Rotušės aikštėje kilo sujudimas. Į Alytų iš Pivašiūnų atvykusi Ona Rakauskienė nuėjo į vieną iš bankų pasiimti pensijos. Iškart po to, jai einant Rotušės aikšte, priėjo du vyriškiai.
„Jie, matyt, mane pasekė ir pamatę, kad išeinu iš banko, persiėmė. Jie čiupo už mano rankinuko. Aš surikau. Griuvom ant žemės su tuo vagimi. Pro šalį ėjo vyriškis vardu Egidijus. Jis čiupo mano užpuolikus, pargriovė ant žemės ir iškvietė policiją. Kai atvažiavo pareigūnai, vienas iš užpuolikų tarsi nualpo. Apsimetė begėdis. Atvažiavo ir greitoji. Ačiū Dievui, kad išsaugojau pensiją.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Sausio 21–27 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti 51 nusikalstama veika.
 
MERSEDESE – KONTRABANDINĖS CIGARETĖS
Sausio 22 dieną kelyje Alytus–Varėna–Gardinas stabdytas be šviesų važiuojantis automobilis „Mercedes Benz“. Vairuotojas nepakluso pareigūnų reikalavimui sustoti bei nereagavo į tarnybinio automobilio šviesos ir garso signalus. Gaudynės vyko apie 20 kilometrų. Sustabdžius transporto priemonę paaiškėjo, dėl ko vairuotojas nestojo.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis

Gruodžio 22 – sausio 2 dienomis Alytaus apskrities policijos komisariatuose užregistruotos 76 nusikalstamos veikos.

ŠVĘSTI DAR NEMOKAM
Kalėdų šventės nepraėjo ramiai. Kaip ir kasmet, daugiausia fiksuota smurto atvejų, pagrindinė to priežastis – alkoholis. Gruodžio 22 dieną Varėnos rajone, Jakėnų seniūnijoje, 46 metų vyras griebėsi kirvio ir juo sužalojo 43 metų kaimyną. Nukentėjusiajam diagnozuotas kaukolės kaulų sužalojimas. Vyras atvežtas į Alytaus apskrities ligoninę, o vėliau pervežtas į Kauno klinikas.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis

Kovo 6–12 dienomis Alytaus apskrities policijos komisa-riatuose užregistruotos 49 nusikalstamos veikos.

ALYTUJE TAMPA NESAUGU

Surinkti turinį