vadovai

Keturių Alytaus kultūros įstaigų vadovai dirba be pavaduotojų

, Goda Čiginskaitė
Iš Alytaus teatro direktorės pavaduotojos pareigų savo noru pasitraukė Laura Našlėnaitė. Teatro vadovė Inesa Pilvelytė teigė dar galutinai neapsisprendusi, tačiau greičiausiai keis administracijos struktūrą ir konkurso laisvai vietai neskelbs, naikins šią pareigybę. Pasidomėjus paaiškėjo, kad tai ne vienintelė kultūros įstaiga, dirbanti be vadovo pavaduotojo. Tokia pati situacija Alytaus kraštotyros muziejuje bei Kultūros ir komunikacijos centre. O Alytaus kino teatro vadovas pavaduotojo niekada ir neturėjo.

Bus skelbiami nauji Alytaus gydymo įstaigų vadovų konkursai

, Justina Pocevičiūtė
Pokyčiai laukia Alytuje esančių gydymo įstaigų. Pasikeitus teisės aktams, nuo šių metų liepos 1 dienos pareigas turi pradėti eiti nauji skelbiamus viešuosius konkursus laimėję Alytaus poliklinikos, ligoninės bei Pirminio sveikatos priežiūros centro direktoriai.

Alytaus meno kolektyvų vadovai darbo užmokestį gaus skaidriu būdu

, Daina Baranauskaitė

Alytaus politikų teismui buvo pasiūlyta idėja Alytaus kultūros ir komunikacijos centre steigti septynias naujas pareigybes Alytuje gyvuojančių meno kolektyvų vadovams. Tai reiškia, kad jiems nebereikės kasmet teikti ilgalaikės veiklos projektų ir tikėtis finansavimo. Apie tokį etatinį finansavimą buvo kalbama ne vienerius metus, tačiau sprendimai priimti tik dabar.

Surinkti turinį