vagystė

Vokietijoje ieškomi automobiliai bandyti įregistruoti Alytuje

, Alius Mikelionis
Balandžio 6 dieną į valstybinės įmonės „Regitra“ Alytaus filialą kreipėsi asmuo norėdamas įregistruoti iš Vokietijos parvairuotą automobilį „VW Touareg“. Įmonės specialistas atliko visureigio patikrą duomenų bazėje. Paaiškėjo, kad transporto priemonė ieškoma Vokietijoje. Šią informaciją „Regitros“ darbuotojai perdavė Alytaus apskrities VPK tyrėjams, kurie aiškinasi įvykio aplinkybes. Kol tai vyksta, transporto priemonė sulaikyta.
VĮ „Regitra“ praneša, kad 1968 metais gimęs alytiškis pateikė registravimui  E klasės „Mercedes-Benz“ markės automobilį.

Lazdijų rajoną šiurpinusią gaują pamokė medžiotojas: vienam peršauta koja, kitą sulaikė policija

, Alius Mikelionis
Dzūkijoje, netoli Leipalingio esančiame Vilkininkų kaime, gyvenantis vyras sulaukė nekviestų svečių. Liepos 30-osios naktį į langą pabeldė jaunuolis. Kai tik 65 metų šeimininkas pravėrė langą – vaikinas smogė jam į veidą ir pasišalino. Netrukus atvyko jau dviese.
Vyras legaliai laiko ginklą. Kai vyriškiai bandė vėl brautis į namo vidų, paleido šūvį. Kulka pataikė nepilnamečiui į koją. Bendrininkas jį nusitempė už ūkinio pastato, kur juos ir sulaikė policija. Septyniolikmetis Leipalingio miestelio gyventojas išvežtas į Lazdijų ligoninę, neblaivų dvidešimtmetį (1,92 prom.

Peržengtos ribos: triguba vagystė tiesiai prieš vaizdo kameras

, Alius Mikelionis
Lapkričio 11 dieną į vagišių akiratį pateko įmonė „Stokker“, kuri Alytuje prekiauja darbo įrankiais. Parduotuvės vaizdo kameros užfiksavo tris asmenis, kurie net nesislėpdami tiesiai prieš vaizdo kameras ėmė už striukių grūsti prekes. Kol vienas vagiliavo, kiti žvalgėsi, vėliau vyrai keitėsi vaidmenimis. 
Ši vagystė viena keistesnių, mat vogė visi trys į parduotuvę užėję vyrai. Prasčiausiai sekėsi trečiajam ilgapirščiui. Vyriškis neįvertino savo sugebėjimų. Iš pradžių įsikišo per didelį raktų rinkinį.

Per naktį senolę kankinusiam plėšikui teko tenkintis 15 eurų grobiu ir dešra

, Daina Baranauskaitė
Alytaus rajone gyvenanti 70-metė praėjusį savaitgalį išgyveno tikrą košmarą. Naktį per langą įlipęs plėšikas surišo senolei rankas, kojas, užkimšo burną ir reikalavo pinigų. Iki ketvirtos valandos ryto įsibrovėlis buvo pas moterį, ieškojo pinigų, tačiau teko pasitenkinti vos 15 eurų grobiu ir dešra. Senolė tvirtina, kad užpuoliką atpažino, mat šis prieš kelias dienas buvo užsukęs atsigerti vandens.
Alytaus rajono gyventoja Marijona Stagniūnienė džiaugiasi po savaitgalio likusi gyva. 70-metė moteris šeštadienį prieš pat vidurnaktį išgirdo keistus garsus.

Iš daugiabučių kiemų vagišiai šluoja gėles

, Goda Čiginskaitė

Jau ne pirmi metai Aly­taus daugiabučių namų bendrijų gyventojai skundžiasi, kad ilgapirš­čiai nusitaikė į sodina­mas gėles ir dekoraty­vinius augalus. Moterys netgi planuoja gėlių dar­želius saugoti visą naktį, kiti griebiasi modernes­nių priemonių ir domisi saugos kameromis.

Garbaus amžiaus senoles banditai kankino ir reikalavo pinigų

, Daina Baranauskaitė
Dramatiška naktis Alytaus rajone – į namus vienkiemyje įsibrovę trys vyrai garbaus amžiaus seseris ne tik grasino pasmaugti, tačiau vienos jų kaklą apvyniojo lipnia juosta, iš ausies bandė išlupti auskarą. Nors moterys neatskleidė, kur slepia pinigus, vyriškiai apvertė aukštyn kojomis namus ir išsinešė 1 700 eurų. 
Alytaus rajone, Karklynų kaime, dramatišką gegužės 12-osios naktį išgyveno dvi  85-erių ir 80-ies metų seserys. Apie 23 val. į jų namus įsibrovę trys banditai pareikalavo pinigų.
„Išgirdau, kad kažkas šnara.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Vasario 17–23 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti 21 nusikalstama veika.
 
VĖL VAGIAMA IŠ AUTOMOBILIŲ
Jei jau buvo sumažėję vagysčių iš automobilių, tai dabar vėl pastebimas tokio pobūdžio vagysčių padažnėjimas.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Vasario 3–9 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti 30 nusikalstamų veikų.
 
SMURTAS
Nemažėja smurto atvejų. Ypač jų padaugėja savaitgaliais. Vasario 4 dieną Alytaus miesto gyventoja, gimusi 1965 metais, pranešė, kad ją sumušė sutuoktinis. 
Tą pačią dieną pareigūnai vyko malšinti dar vieno konflikto. Alytuje nuo 45 metų moters nukentėjo jos aštuoniolikmetis sūnus.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Sausio 20–26 dienomis Alytaus apskrities VPK  pradėtos tirti 42 nusikalstamos veikos.
 
VYRUI KLIUVO NUO SUTUOKTINĖS
Sausio 20 dieną Alytaus apskrities pareigūnų pagalbos paprašė 1946 metais gimęs vyras, kuris teigia, jog apie 18 valandą jį sumušė žmona. Dėl smurto artimoje aplinkoje pradėtas ikiteisminis tyrimas. 1957 metais gimusi moteris uždaryta į areštinę.

Vėl siautėjo Alytaus policijai gerai žinomas vyras

, Alius Mikelionis
Sausio 16 dieną pas draugą Simno seniūnijoje viešintis marijampolietis pastebėjo, kad dingo jo prieš dieną pirktas „Honda Civic“ markės automobilis. Nebuvo ir dvidešimt vienerių draugo K. K. Vyras apie dingusį automobilį pranešė policijai. Netrukus apie 14.30 val. Simno seniūnijoje pastebėtas ieškomas „Honda Civic“.  Stabdomas pareigūnų automobilis nestojo, taranavo policijos „Hyunday ix 35“. Galop „Hondos“ nesuvaldęs vyras nuvažiavo nuo kelio ir sustojo griovyje. Vairuotojas nepakluso policijos pareigūnams, pasipriešino jiems. Grumtynių metu K. K.
Surinkti turinį