vagystės

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Vasario 18–24 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 58 nusikalstamos veikos.
 
IŠGERTUVĖS BAIGĖSI VAGYSTE
Vasario 18 dieną apie 23 valandą išgertuvių metu 56 metų alytiškis pastebėjo, kad dingo pinigai ir buto raktai. Vyriškis, grįžęs į namus, rado 29-erių metų moterį, kuri taip pat dalyvavo prieš tai vykusiose išgertuvėse.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Gruodžio 10–16 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 53 nusikalstamos veikos.
 
JAUNUOLIŲ AUTOMOBILYJE – KVAIŠALAI
Gruodžio 11 dieną Druskininkuose, miško masyve tarp Gardino ir Pylimo gatvių, automobilio „VW Golf“ apžiūros metu salone buvo rasti du žurnalo popieriaus lankstinukai ir viena susukta cigaretė, kurių viduje buvo žalios spalvos augalinės kilmės galimai narkotinės medžiagos. Automobilyje sėdėjo 1992 m., 1990 m. ir 1991 m.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Spalio 29 – lapkričio 4 dienomis Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate užregistruotos 52 nusikalstamos veikos.
 
LAZDIJŲ RAJONO PK AREŠTINĖJE SUSIŽALOJO VYRAS
Spalio 29 dieną Lazdijų policijos komisariato areštinėje susižalojo 27 metų vyras. Administracinę bausmę atliekantis vyras vienkartinio skutimosi peiliuko geležte persipjovė rankos dilbį. Į areštinę atskubėjo Lazdijų medikai, tačiau vyras jų paslaugų atsisakė.

Prie ežerų darbuojasi ilgapirščiai

, Alius Mikelionis
Liepos 27 dieną prie Tolkūnų ežero stovyklavę trys asmenys prarado mobiliuosius telefonus, buto ir automobilio raktus. 
Panaši vagystė tą pačią dieną užregistruota ir Nemunaičio seniūnijoje.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis

Gegužės 7–13 dienomis Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate užregistruotos 48 nusikalstamos veikos.

ŽIAURIAI SUMUŠTAS BENAMIS
Gegužės 7 dieną apie 22 valandą sumuštas benamis. Šešiasdešimt vienerių metų vyrą mušė penki asmenys. Nukentėjusiajam nustatyti daugybiniai viso kūno sumušimai. Apie nusikaltimą pareigūnams pranešė medikai, kai nukentėjusysis buvo pristatytas į Alytaus apskrities ligoninę.

SPROGIMAS SODYBOJE

Masinės automobilių valstybinių numerių vagystės

, Alius Mikelionis
Alytaus mieste – masinės automobilių valstybinių numerių vagystės. Numerių neteko mažiausiai vienuolika transporto priemonių savininkų. 
 
Vasario 7 dieną į Alytaus apskrities VPK vienas po kito kreipėsi automobilių savininkai pranešdami, kad atvykę prie jiems priklausančių automobilių pasigedo valstybinių numerių. Daugiausia vogta Vidzgirio mikrorajone, Likiškėlių bei netoliese esančioje Volungės gatvėje ir Putinuose. Vogti tiek priekiniai, tiek galiniai automobilių numeriai.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Lapkričio 13–19 dienomis Alytaus apskrities policijos komisariatuose užregistruotos 47 nusikalstamos veikos.
 
ALYTIŠKIO NAMUOSE RASTAS DIDELIS KIEKIS NARKOTIKŲ
Lapkričio 13 dieną pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą baudžiamojoje byloje, iškeltoje pagal LR baudžiamojo kodekso 265 straipsnį „Neteisėtas aguonų ar kanapių auginimas“, padarė kratą 27 metų Alytuje gyvenančio vyriškio namuose.

Vagišių taikiklyje ne tik automobiliai, bet ir žemės ūkio technika

, Alius Mikelionis
Vėlinių dieną Prienų rajone pavogti du mikroautobusai, priklausantys UAB „Akmens kryžius”. Transporto priemonėse buvo palikti užvedimo rakteliai ir dokumentai. Abu mikroautobusai rasti. Vagyste įtariamas devyniolikmetis sulaikytas.
Netrukus Prienų pareigūnams pranešta apie dar vieną vagystę. Lapkričio 1 dieną iš neaptverto kiemo (Prienų sav.) pavogtas traktorius MTZ 820 su priekaba. Kad dingo žemės ūkio technika, savininkas pastebėjo grįžęs namo apie 22 val. Netrukus vogta technika pastebėta važiuojanti Kauno link.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis

Rugsėjo 18–24 dienomis Alytaus apskrities policijos komi-sariatuose užregistruota 51 nusikalstama veika.

DAUŽĖ AUTOMOBILIŲ STIKLUS
Rugsėjo 18 dieną į Alytaus pareigūnus kreipėsi du asmenys, nukentėję nuo vandalo. Naujojoje gatvėje automobilio „Renault Espace“ savininkė rado išdaužtą jai priklausančios transporto priemonės stiklą. Netrukus pareigūnams pranešta, kad Lauko gatvėje išdaužtas aikštelėje stovėjusio „Opel Omega“ stiklas. Įtariama, kad abu automobilius apgadino 22 metų vyras, jis sulaikytas.

Alytuje vagiliavę romai atsipirko 3800 litų bauda

, Alius Mikelionis

Pirmadienį į Alytaus rajono apylinkės teismą atvesdinta romų tautybės pilietė, turinti Latvijos pilietybę, kuri kartu su dar trimis atvykėliais vagiliavo Alytaus mieste.

Surinkti turinį