vaikas

Dėl šuns apkandžioto vaiko tyrimą pradėjo ir policija

, Alius Mikelionis
Devynerių metų berniukui iš Alytaus rajono Rimėnų kaimo vokiečių aviganio mišrūnas apkandžiojo veidą. Vaikui lūžo skruostikaulis ir viršutinis žandikaulis. Nelaimė įvyko šeštadienį ryte. Pareigūnai sako, kad vaikas norėjo pavedžioti šunį, kuris tuo metu buvo pririštas grandine. Esą šuo puolė mažametį, kai šis priartėjo.
Mažametis skubiai atvežtas iš pradžių į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę, vėliau pervežtas į Kauno klinikas.

Nesusipratimas dėl globojamos mergaitės pinigų

, Daina Baranauskaitė
Nemalonus nesusipratimas Alytaus rajone. Moteris iš kūdikių namų paėmė savo globotinio 11 mėnesių sesutę. Ji tikėjosi, kad už globojamą mergaitę Alytaus rajono savivaldybė skirs žadamus 300 eurų, tačiau paaiškėjo, kad mergytė iš Varėnos rajono.  Moteris tvirtina, kad dėl metukų neturinčios globojamos mergytės atsisakė darbo, neteko pajamų, ir kaltina Alytaus rajono savivaldybės valstybės tarnautojus, kad ją suklaidino.
Alytaus rajone, Nemunaičio seniūnijoje, gyvenančios Rasitos Sušinskaitės namuose – 11 mėnesių mergytės krykštavimas.

Automobilis partrenkė vaiką

, Alius Mikelionis
Kovo 25 dieną Alytaus mieste šalia perėjos partrenktas vaikas. Nelaimė atsitiko apie 13 valandą ties įvažiavimu į Alytaus polikliniką. Pirminiais duomenimis, moteris, gimusi 1980 m., vairavusi „Nissan“ markės automobilį, sukdama į polikliniką nespėjo sustabdyti automobilio, kai į gatvę staiga išbėgo berniukas. Automobilis partrenkė vaiką. Nepilnametis skubiai išvežtas į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės Reanimacijos skyrių.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Birželio 24–29 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 34 nusikalstamos  veikos.
 
SMURTO BANGA
Birželio 24 dieną pradėti trys ikiteisminiai tyrimai dėl smurto artimoje aplinkoje atvejų. Nuo sutuoktinio nukentėjo penkiasdešimtmetė Simno seniūnijos gyventoja. Dar vienas pranešimas gautas iš Alytaus mieto gyventojos (45 m.). Moteris skundėsi, kad prieš ją smurtavo vyras.
Surinkti turinį