vairuotojas

Policija nustatė BMW vairuotoją, lėkusį pėsčiųjų ir dviratininkų tiltu

, Alius Mikelionis
Alytaus miesto savivaldybė išplatino vaizdo įrašą, kuriame matosi per aukščiausią Lietuvoje pėsčiųjų ir dviratininkų tiltą skriejantis BMW, nors transporto priemonių eismas čia draudžiamas. Pareigūnams prireikė paros, kad pažeidėjas būtų nustatytas.
„Antradienį viešoje erdvėje pasklido vaizdo įrašas, kuriame matosi grubus Kelių eismo taisyklių pažeidimas, todėl mūsų pareigūnai trečiadienį vyko į Alytaus miesto savivaldybę bei peržiūrėję įrašą nustatė valstybinius automobilio BMW numerius, o pagal juos ir jį vairavusį asmenį.

Vairuotojo kultūra: keleivis iškeiktas, jo duoti smulkūs pinigai išsviesti per langą

, Goda Čiginskaitė
Lietuvoje žinomo artisto, renginių vedėjo Vaido Pračkailos kelionė mikroautobusu baigėsi nemaloniu incidentu. Alytuje padavusį pinigus už bilietą smulkiomis monetomis artistą mikroautobuso vairuotojas išplūdo necenzūriniais žodžiais, o monetas sviedė per langą. 
Dėl šio įvykio tyrimą pradėjo Alytaus miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius. „Jau išsiaiškinome, kokia tai įmonė, dabar telieka sužinoti, koks konkrečiai vairuotojas tuo metu buvo už vairo. Ši situacija – smulkus chuliganizmas.

Girto kariškio „BMW“ rėžėsi į medį

, Alius Mikelionis
Naktį iš rugsėjo 22 į 23 d. Alytaus mieste, Sudvajų  gatvėje, automobilis „BMW“ rėžėsi į pakelės medį. Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai nerado nei vairuotojo, nei kitų asmenų, galėjusių paaiškinti įvykio aplinkybes. Apieškoję automobilio „BMW“ vidų, policininkai rado dokumentus.
Paaiškėjo, kad trečios klasės „BMW“ priklauso 28 metų ulonų bataliono kariui. Transporto priemonė išvežta į saugojimo aikštelę. Įvykį užregistravo Alytaus apskrities VPK pareigūnai.

Ieškomas vairuotojas, apgadinęs „Mercedes Benz“

, Alius Mikelionis
Liepos 23 d. apie 4 valandą ryte į automobilį „Mercedes Benz“ atsitrenkė nenustatytos markės automobilis. Eismo įvykis įvyko prie Kalniškės gatvės 13 namo esančioje automobilių aikštelėje. Vairuotojas, apgadinęs mersedesą, pabėgo. Transporto priemonei sudaužytos durys, galinis sparnas. Apie apgadintą automobilį savininkei pranešė kaimynė, kuri matė avariją, tačiau automobilio markės nepastebėjo. Iškviesti pareigūnai tik skėsčiojo rankomis, esą bus sunku rasti bėglį.
Surinkti turinį