Varėna

Varėnos aviamodeliuotojas Virginijus Furmaniukas tapo Pasaulio taurės etapo laimėtojas

Praėjusį mėnesį stipriausi Lietuvos aviamodeliuotojai, skraidinantys laisvo skridimo aviamodelius, startavo keliose Pasaulio taurės etapų varžybose. Tarp jų buvo ir Varėnos techninio sporto klubo „Erdvė“ atstovai: klubo pirmininkas, 2017 metų pasaulio čempionato bronzos medalio komandinėje įskaitoje laimėtojas, Virginijus Ivančikas ir klubo narys Virginijus Furmaniukas, tame pačiame pasaulio čempionate asmeninėje įskaitoje pelnęs aukštą penktąją vietą.

Varėnoje – nepilnamečių patyčios socialiniuose tinkluose

, Goda Čiginskaitė
Varėnos jaunimas socialiniuose tinkluose sukūrė grupę pavadinimu „Varėnos marozai“. Šioje grupėje keliami įvairūs vaizdai, kuriuos pamatę tėvai tikrai nesididžiuotų savo atžalomis. Vienas tokių vaizdų, kuriame rodoma, kaip vaikinai savo draugą įmeta į šiukšlių konteinerį, tyčiojasi ir vežioja, patraukė ir policijos pareigūnų dėmesį.
Dėl šių patyčių Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.
„Kadangi videoįrašas labai aiškus, veidai matosi, tad, manau, išsiaiškinsime greitai.

Smurtaujantys tėvai patiria ne tik viešą gėdą – ragauja ir duonos už grotų

, Goda Čiginskaitė
Lietuvą apskriejo žinia apie verslininką, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Varėnos skyriaus pirmininko pavaduotoją Žydrūną Marcinkevičių, kuris aštuonmetį sūnų mušė laidu.

Pirmomis metų dienomis – du tragiškai pasibaigę gaisrai Varėnos rajone

, Alius Mikelionis
Sausio 8 d. po vidurdienio kilo gaisras Varėnos rajone, Matuizų kaime. Įsiliepsnojo miestelyje esantis gyvenamasis namas. Gaisrą pastebėjo vietos gyventojai. Gesinti liepsnojančio namo išskubėjo gausios Varėnos ugniagesių pajėgos. Dirbo dvi Varėnos komandos, į pagalbą atvyko Valkininkų ir Perlojos ugniagesių pajėgos – iš viso dešimt žmonių ir keturi automobiliai. Baimintasi, jog namo viduje gali būti žmonių. Įtarimai pasitvirtino. Ugniagesiai, naudodami deguonies kaukes, pateko į pastato vidų ir rado ten žuvusius sutuoktinius (gim.

Alytaus policija ieško juvelyrinės parduotuvės plėšikų

Gruodžio 3 d. Alytaus aps. VPK gautas pranešimas, kad apie 17 val.

Iš namų pabėgusią penkiametę miške naktį šildė jos šuniukai

, Daina Baranauskaitė
Praėjusią savaitę visą Lietuvą sukrėtė žinia apie dingusią penkiametę. Gausios Alytaus apskrities policijos, Viešojo saugumo tarnybos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos pajėgos beveik po pusės paros trukusių paieškų surado gyvą ir sveiką iš namų Varėnos rajone pabėgusią ir dingusią penkiametę mergaitę.

Varėniškė per penkias valandas pririnko 1060 baravykų

, Daina Baranauskaitė
Nors prognozuota, kad grybų šiais metais bus mažai, tačiau dauguma grybautojų džiaugiasi miško gėrybėmis. Štai varėniškė Regina Skamarakienė kartu su dukra Agne per penkias valandas pririnko net 1060 baravykų.
Nuvykus pasikalbėti su tokį rekordinį grybų skaičių surinkusia moterimi, ji pravėrė savo lauko virtuvės duris. Viduje – tarsi grybų fabrikėlis. Baravykai džiūsta krosnyje, elektrinėse džiovyklėse, nepakanka puodų ir vietos ant viryklės jiems nuvirti.

Varėnoje žuvo motociklo nesuvaldęs vyras

, Alius Mikelionis

Skaudi nelaimė Varėnoje. Sekmadienį žuvo motociklo „Honda 335 AK“ vairuotojas. Nelaimė įvyko apie 16 valandą, kai lėkdamas miško keliu nuo jo nuvažiavo ir į betoninę atitvarą rėžėsi 25 metų vyras. Po smūgio nelaimėlis įkrito į tvenkinį. Eismo įvykio metu vairuotojas J. B. žuvo. Dėl ko įvyko nelaimė, aiškinasi Varėnos  policija.

Surinkti turinį