vėliava

Kur dingo Alytaus vėliava nuo Rotušės bokšto?

, Daina Baranauskaitė
Alytaus tarybos opozicinei socialdemokratų frakcijai kilo klausimas, kur dingo miesto vėliava nuo Rotušės bokšto. Jie raštu kreipėsi į savivaldybės vadovus ir reikalauja iškelti vėliavą, mat tą padaryti įpareigoja ir tarybos sprendimas. 
„Juk miesto taryba praėjusių metų gruodžio mėnesį  priėmė sprendimą, kad virš miesto Rotušės turi būti vėliava. Mes patys galime iškelti tą vėliavą, tačiau juk nesame aborigenai, nutarėme raštu pasiklausti miesto vadovybės. Atsakymas mūsų netenkina, neva architektas neleidžia ir panašiai.

Vėliavos stiebas prie daugiabučio – už asmenines lėšas

, Daina Baranauskaitė

Kaip pavyzdys daugiabučių renovacijos programoje teikiamas Birutės gatvės 14-as daugiabutis pasižymi ir tuo, jog šalia įsirengė specialius stiebus vėliavoms. Visai neseniai šiuo pavyzdžiu pasekė ir vienas A. Jonyno gatvės daugiabutis. Čia taip pat ne tik sausio 13-ąją ar kitų valstybinių švenčių metu plazdena trispalvė. Paaiškėjo, jog idėja kilo šiame name gyvenančiam Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjui Vytuoliui Valūnui, kuris savo lėšomis įrengė specialų stiebą ir parūpino vėliavą.

Surinkti turinį