verdiktas

Neatsakingiems socialinio būsto nuomininkams – nepalankūs teismo verdiktai

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto savivaldybės Turto valdymo ir verslo bei Teisės skyriaus specialistams kartais tenka nelengva užduotis – įgyvendinant teismo nutartis iškelti iš socialinių būstų nemokančius nuomos arba nuolat viešąją tvarką trikdančius asmenis. Nors tokiais atvejais būna daug atgailos ir pažadų ašarų, tačiau, anot savivaldybės specialistų, reikia nepamiršti, kad eilėse laukia apie 200 žmonių, todėl lengvatinės sąlygos turėti namus teikiamos motyvuotiems alytiškiams.

Verdikto dėl partrenkto žmogaus Julius Sabatauskas dar nesulaukė

, Daina Baranauskaitė
Seimo narys Julius Sabatauskas išgyvena laukimo dienas. Po to, kai šeštadienį iš Vilniaus skubėdamas į Alytuje vykstantį labdaros vakarą partrenkė perėja ėjusį žmogų, dar nesulaukė iš policijos kvietimo apklausai. Laukia ir kraujo tyrimo dėl blaivumo, nors teigia esantis tikras, jog rezultatai bus neigiami.
Alytuje, Ulonų gatvėje, įrengtoje pėsčiųjų perėjoje šeštadienį Seimo narys J. Sabatauskas kliudė jauną vyrą, kuris iš įvykio vietos pasišalino. Vėliau pėsčiasis buvo surastas, jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis.

Teismo verdiktas: iš darbo Laura Radzevičiūtė atleista neteisėtai

, Daina Baranauskaitė

Antradienį Kauno apy­gardos teismas priėmė buvusiai Alytaus teatro direktorei Laurai Radze­vičiūtei palankų spren­dimą. Teismas pripaži­no, kad moteris atleista neteisėtai, jai iš savival­dybės iždo teks išmokėti per 5 tūkstančius eurų. Tiesa, L. Radzevičūtė planuoja kreiptis į teis­mą ir žalą išieškoti iš ją atleidusių asmenų.

Buvusi Alytaus teatro direktorė švenčia pergalę. Kauno apygardos teismas nu­sprendė, kad moteris iš teatro vadovės pareigų atleista ne­teisėtai.

Surinkti turinį