verslininkas

Miesto tarybos narys, verslininkas Sigitas Leonavičius laimėjo bylą prieš Albiną Kvietkauską

, Daina Baranauskaitė
Alytaus rajono apylinkės teismas baigė nagrinėti ir paskelbė verdiktą byloje, kurioje miesto tarybos narys, verslininkas Sigitas Leonavičius įrodė, jog alytiškis Albinas Kvietkauskas žemino jo garbę ir orumą tikrovės neatitinkančiais teiginiais internetiniuose komentaruose.  Esą komentarų rašymas Sigito Leonavičiaus atžvilgiu prasidėjo dar 2016 metais.
„Šis pilietis komentaruose išsakydavo šmeižikiškus dalykus, neatitinkančius tikrovės, žeminančius mano garbę ir orumą.

Alytaus rajono santuokų rūmai gali atitekti verslininkui?

, Goda Čiginskaitė
Alytaus rajono savivaldybės santuokų rūmai, kur tuokiasi ne tik rajono, bet ir miesto poros, gali atitekti verslininkui Valiui Smaidžiūnui. Tokį sprendimą priėmė pirmos instancijos teismas. Alytaus rajono savivaldybė šį sprendimą apskundė.
Alytaus rajono savivaldybei priklausantys Santuokų rūmai naudojami ne tik rajono, bet ir miesto porų iškilmingoms santuokoms registruoti. Netikėta žinia – verslininkui V. Smaidžiūnui priklauso dalis šio pastato.

Neregei sutiko pagelbėti Alytaus verslininkas

, Goda Čiginskaitė
Į „Dainavos žodį“ kreipėsi prieš 26 metus regėjimo netekusi alytiškė Jonė Gaidžiūnaitė. Moteris jau kuri diena negali ramiai miegoti, mat neužsirakina pagrindinės jos buto durys, kurias specialia įranga išlaužė ugniagesiai, gelbėdami jos gyvybę. Gyvybė išgelbėta, tačiau durys sugadintos, o iš 112 eurų invalidumo išmokos moteris neišgali pasisamdyti staliaus. Neregei sutiko pagelbėti bendrovės „Jundos stalių gaminiai“ direktorius Gediminas Jegelevičius.
Prieš 26-erius metus regos netekusi alytiškė Jonė Gaidžiūnaitė braukia ašaras.

Sušlubavus sveikatai, žinomas Alytaus verslininkas nulėkė nuo kelio

, Savaitraščio „Dainavos žodis" inf.
Antradienį apie vidurdienį kilo sąmyšis Alytuje, šalia Naujosios–Žuvinto–Raudonkalnio gatvių sankryžos. Automobilis „Subaru“, kirtęs sankryžą, nuvažiavo nuo kelio ir numušęs apsauginę tvorelę sustojo prie pakelėje augančių krūmokšnių. 
Kaip pasakojo liudininkai, iš automobilio išlipęs vairuotojas svirduliavo ir nesuprato, kaip čia atsidūrė. Įvykį mačiusių alytiškių teigimu, nuo kelio nulėkusį automobilį vairavo Alytuje gerai žinomas verslininkas. 
Į įvykio vietą atskubėjo net 2 policijos ekipažai ir greitosios pagalbos automobilis.
Surinkti turinį