Vidzgirio mokykla

Buvę 8-osios vidurinės mokyklos mokiniai trumpam grįžo į mokyklą

, Alius Mikelionis
Aštuntajame dešimtmetyje, kai miestas ėmė plėstis, Vidzgirio mikrorajone pastatyta pirmoji mokykla. Tai buvo pirma mokymo įstaiga Vidzgiryje ir aštunta mieste. Todėl ji ir gavo 8-osios vidurinės mokyklos pavadinimą. Regis, tai buvo visai neseniai, o šiemet mokykla jau mini 40-ąsias metines.
Minint įstaigos keturiasdešimtmetį į buvusią mokyklą grįžo ir dalis jos buvusių mokinių.

Stadionas oficialiai atidarytas, o kitą dieną – spyna

, Alius Mikelionis
Spalio 4 dieną oficialiai atidarytu  Alytaus Vidzgirio pagrindinės mokyklos stadionu bendruomenė pasidžiaugti negalėjo. Nei kitą, nei dar kitą dieną stadionas neveikė. Atvykę sportuoti gyventojai išvydo spyną. Atidarymo šventėje dalyvavusiai ir juostelę perkirpusiai vicemerei Valei Gibienei tai buvo staigmena. Kad stadionas neprieinamas visuomenei, ji teigia sužinojusi iš socialinio tinklo, kur spalio 5 dieną buvo įkelta nuotrauka. Tuomet vicemerė ir ėmėsi aiškintis, kodėl stadione negalima sportuoti.

Vidzgirio mokyklos gamtos kabinetui taryba neskyrė prašomų lėšų

, Daina Baranauskaitė
Audringos diskusijos Alytaus miesto tarybos posėdyje kilo dėl Vidzgirio pagrindinės mokyklos prašomų 5.5 tūkstančio eurų gamtos mokslų mokymo informacijos centro kabinetui. Į jį jau investuota apie 30 tūkstančių eurų, tačiau dar pinigų paprašyta baigiamiesiems darbams.

Vidzgiryje šurmuliavo danų ir lietuvių mokiniai

Praėjusi savaitė bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams – atostogų metas. Pagerbę išėjusius anapilin, mokiniai turi galimybę pasimėgauti vis dar šiltu rudenišku oru. Tačiau Vidzgirio pagrindinės mokyklos mokiniams ir mokytojams ši savaitė – ne tik poilsio, bet ir išgyventų įspūdžių dalijimosi ir apmąstymo metas. Visą praėjusią savaitę mokykloje skambėjo ne tik lietuviški, tačiau ir daniški mokinių balsai – į svečius atvyko Danijos mokinių ir mokytojų delegacija.
Kas yra Nordplus?

Surinkti turinį