Vrubliauskas

2018-ieji Alytaus rajone – ypatingos jautros žmogui ir jo poreikiams metai

Alytaus rajono savivaldybės taryba patvirtino 2018 metų strateginį veiklos planą ir biudžetą. Kaip gyvensime šiais metais, pagrindinius akcentus politikai sudėliojo, tačiau ką realiai pajus Alytaus rajono gyventojai – pokalbis su rajono meru Algirdu Vrubliausku.
 
– Meras yra arčiausiai žmonių esantis tiesiogiai išrinktas valdžios atstovas.

A. Vrubliauskas. Trys žingsniai alkoholizmo epidemijai spręsti

, Algirdas Vrubliauskas, Alytaus rajono savivaldybės meras
Kiek dar reikės nekaltas gyvybes nusinešančių tragedijų? Kiek dar atsainiai stebėsime mūsų šalyje augantį alkoholio vartojimą?

Alytaus rajonas – be vaikų globos namuose augančių vaikų!

, Alytaus rajono savivaldybės informacija
Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas kviečia visus geros valios žmones padėti vaikams užaugti šeimose, o ne valdiškose įstaigose: „Tikiu, kad mūsų krašte gyvena daug jautrių žmonių, galinčių ir norinčių savo širdį bei namų duris atverti vienišiems vaikams, kurie irgi kurs ateities Lietuvą. Labai kviečiu apie vaikų globą rimtai pagalvoti tuos žmones, kuriems likimas jų nepadovanojo, taip pat mylinčius vaikus. Nebijokite tapti globėjais. Jums padės ir Alytaus rajono savivaldybė: finansiškai ir specialistų konsultacijomis.

Meras pasveikino daugiavaikę motiną

, Alytaus rajono savivaldybės informacija
Minint Tarptautinę šeimos dieną, Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas aplankė ir pasveikino daugiavaikę motiną, kurios kandidatūrą teikė Prezidentei dėl apdovanojimo ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“.
Septynis vaikus užauginusiai ir gerai išauklėjusiai  Stasei Gudaitienei rajono meras skyrė padėką už atsidavimą šeimai.  „Užauginusi ir dorai išauklėjusi septynis vaikus, esate pavyzdys visoms motinoms. Dėkoju Jums už atsidavimą šeimai.

Alytaus rajone jau formuojama koalicija, kurioje darbiečių veikiausiai neliks

, Daina Baranauskaitė
Po nuožmios rinkiminės kovos Alytaus rajonui vadovaus konservatorius Algirdas Vrubliauskas. Jau ne vieną kadenciją Alytaus rajonui vadovaujantis politikas neslepia, kad ir po tiesioginių mero rinkimų šią kadenciją permainų savivaldybėje bus. Išskirtiniame interviu „Dainavos žodžiui“ rajono vadovas atskleidžia ir būsimus koalicijos partnerius, tarp kurių Darbo partijos greičiausiai nebus.
 
– Alytaus rajono gyventojų valia savivaldybei vadovausite dar ketverius metus.

Alytaus rajono merui A. Vrubliauskui – 5-ių Lenkijos savivaldybių apdovanojimas

, Alytaus rajono savivaldybės informacija

Alytaus rajono savivaldybės merui Algirdui Vrubliauskui už aktyvų pasienio bendradarbiavimą, sėkmingą bendrų Europos Sąjungos finansuojamų projektų įgyvendinimą 5-ių Lenkijos Respublikos savivaldybių vadovų sudarytos komisijos sprendimu skirta nominacija „Pišo Garbės vilkas 2011”. Merui įteiktas sveikinimo raštas ir statulėlė. Šis apdovanojimas skiriamas asmenims, institucijomis, kurių veikla ir pasiekimai verti pagarbos.

Surinkti turinį