vyriškis

Alkoholio nespėjęs nusipirkti vyras juo „pasivaišino“ parduotuvėje

, Alius Mikelionis
Pasikeitusi alkoholio pardavimo tvarka nemažai rūpesčių sukelia ne tik norintiems įsigyti svaigalų, bet ir juos parduodantiems. Tokių gėrimų sekmadienį galima įsigyti iki 15 valandos, todėl parduotuvių darbuotojoms jau ne kartą teko konfliktuoti su nepatenkintais ir neretai agresyviais pirkėjais. 
Taip nutiko ir sekmadienį parduotuvėje „Eglė“. Alkoholio įsigyti negalėjęs vyras jį atsidarė parduotuvėje ir numalšino troškulį. Parduotuvės darbuotoja iškvietė apsaugą, šie – policiją. Paaiškėjo, kad „degustuotojas“,  1990 metais gimęs vyriškis, buvo neblaivus.

Girtos moters vairuojamas automobilis partrenkė vyriškį

, Alius Mikelionis
Antradienį apie 14 valandą automobilio „VW Jetta“, važiavusio Putinų gatvės žiedu, nesuvaldė jį vairavusi 46 metų moteris. Pirminiais duomenimis, transporto priemonė užvažiavo ant šaligatvio ir partrenkė juo ėjusį 71 metų vyrą. Nukentėjusysis išvežtas į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę, kur jam nustatyti kaulų lūžiai.  Paaiškėjo, kad transporto priemonę vairavusi moteris buvo neblaivi. Alkotesteriu jai nustatytas sunkus girtumas – 3,30 prom. Vairuotoja uždaryta į areštinę. Pasak Alytaus policijos atstovės K.

Asocialus vyriškis nuodija gyvenimą viso daugiabučio gyventojams

, Daina Baranauskaitė
Žiurkės, kirmėlės, spiečius musių ir aštrus nevalyvumo kvapas – tokiame keturių kambarių bute gyvena asmens dokumento neturintis vyriškis, kuris nuodija gyvenimą Kaštonų gatvės 42 daugiabučio gyventojams. Vyriškiui atjungtas vanduo, elektros energija, skolos siekia dešimtis tūkstančių eurų, tačiau jis geros nuotaikos ir net neketina keisti gyvenimo būdo. Daugiabučio gyventojai pradeda teisminį procesą, kad apsileidęs kaimynas būtų iškeldintas prievarta.
Alytuje Kaštonų gatvės 42 daugiabučio gyventojai jau ne pirmi metai patiria košmarą dėl kaimyno Alvydo.
Surinkti turinį