ženklai

Automobilių stovėjimo trukmę ribojančius ženklus pastebi ne visi vairuotojai

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto centre įrengti automobilių stovėjimo trukmę ribojantys ženklai, tačiau tarsi nėra priemonių patikrinti, kiek laiko pastatytas automobilis. Nuo šiol Viešosios tvarkos skyrius skelbia, kad palikus transporto priemonę privalu palikti raštelį užrašant automobilio pastatymo laiką. To nepadarantys kol kas randa tik įspėjamuosius lapelius apie gresiančias baudas.
Dažnai turintys reikalų miesto centre bei norintys išvengti administracinės atsakomybės ir baudos nuo 30 iki 90 eurų, turėtų suklusti. Automobilius Alytaus centre, S. Dariaus ir S.

Eismo ženklų nepaisantys vilkikai kelia grėsmę vandentiekininkams

, Alius Mikelionis
Alytuje tęsiasi vandentiekio ir nuotekų tinklų atnaujinimo darbai. Jie iš Naujosios gatvės po truputį keliasi miesto centro link. Jei pagrindinėje miesto gatvėje dėl to didelių problemų nebuvo kilę, tai senamiestyje, Pulko–Ulonų–Santaikos gatvių sankryžoje sutriko eismas. Pagrindinė problema – neatidūs vilkikų vairuotojai. Eismas šiomis gatvėmis draudžiamas ir nukreipiamas Tūkstantmečio tiltu, tačiau vairuotojai važiuoja jiems įprastu maršrutu, pažeisdami Kelių eismo taisykles, dėl to pakliūva į savotiškus spąstus. Siaura sankryža važiuoti itin sudėtinga, apsisukti – neįmanoma.

Pirmojo Alytaus gyventojas stebisi Saugaus eismo komisijos sprendimais

, Alius Mikelionis
Pirmojo Alytaus gyventojas paskambino į „Dainavos žodžio“ redakciją ir prašė atvykti į Piliakalnio gatvę bei užfiksuoti neseniai atsiradusius kelio ženklus, draudžiančius sustoti 15 metrų kelio ruože.  Vyrui pasirodė nelogiška, kad miesto pakraštyje reikėjo juos statyti. Be to, anot alytiškio, kartu su dar keturiomis lentelėmis jie galėjo atsieiti ir nemažus pinigus.
Saugaus eismo komisijos narys Saulius Janulevičius teigia, kad kelio ženklai Piliakalnio gatvėje pastatyti verslininko prašymu.
Surinkti turinį