žmonės

Dėl vaiko pinigų ir kitų mokestinių naujovių alytiškiai apgulė Socialinės paramos skyrių

, Daina Baranauskaitė
Itin darbinga pirmoji po Naujų metų darbo savaitė Socialinės paramos skyriaus darbuotojams, mat nuo sausio įsigaliojo ne tik Išmokų vaikams įstatymas, bet ir kiti teisės aktai. Specialistai prašo gyventojų bandyti susitvarkyti elektroninėje erdvėje, o jeigu nepavyksta, tik tuomet kreiptis į skyrių.
Bene garsiausiai nuskambėjusi naujovė šiais metais – pasikeitęs Išmokų vaikams įstatymas, vadinamoji 30 eurų išmoka. Dėl šios ir kitų teisės aktų naujovių Alytaus socialinės paramos skyriaus specialistai nespėja priiminėti interesantų.

„Coca-Cola“ uždaro gamyklą Alytuje

, Daina Baranauskaitė
Užsienio investuotojai palieka Lietuvą. Kompanija „Coca-Cola“ uždaro gamyklą Alytuje, iš kurios bus atleista apie 80 žmonių. Pasaulinė bendrovė nutarė iškelti gamybą į Lenkiją. Alytaus meras Vytautas Grigaravičius sako esąs šokiruotas ir bijo naujos emigracijos bangos iš miesto.
Gamykla Alytuje buvo vienintelė tokia Baltijos šalyse. „Sodros“ duomenimis, „Coca-Cola HBC Lietuva“ rugsėjo 1 dieną dirbo 215 žmonių. Tačiau gamybos padalinyje dirba apie 90 žmonių. Tai, kad gamykla iškeliama, patvirtino ir pati įmonė.

Žmonės skundžiasi dėl prasto kelio, seniūnas prašo situacijos nedramatizuoti

, Goda Čigiskaitė
Alytaus rajono Punios seniūnijos Strielčių ir aplinkinių kaimų kelias, anot gyventojų, labai prastos būklės.  Žmonės tvirtina, kad kelią greideriuoja nekvalifikuoti darbuotojai, mat žvyras sustumiamas į pakraščius, o viduryje telkšo balos, suvešėję krūmai drasko automobilius, vietomis dviem transporto priemonėms netgi sunku prasilenkti.
Į „Dainavos žodžio“ redakciją kreipęsis Strielčiuose gimęs ir dabar gyvenantis Rimantas Bautronis tvirtina praradęs kantrybę. „Greideriavimo kokybė labai prasta. Nesuprantu, ar tuos darbininkus kas nors tikrina.

„Dainavos žodžio“ skaitytojams – išskirtinis mero interviu

Sukako lygiai šimtas dienų, kuomet Alytaus miesto vairą perėmė daktaras Jurgis Krasnickas. Apie įgytą patirtį ir planus – išskirtinis miesto mero interviu „Dainavos žodžiui“. 
„Mero pareigos man ne tėviškė, jeigu tarybos nariai pasakys, kad neveiklus – galiu susirinkti žaislus ir išeiti“, – sako Alytaus miesto meras J. Krasnickas.


– Mere, jau šimtas dienų, kai einate šias pareigas. Kokios nuotaikos ir darbai lydėjo šį laikotarpį?

Alytus – sportiškiausias miestas šalyje

, Romas Trubnikovas
Vilniuje surengtoje sporto šventėje „Penki olimpiniai žiedai“ buvo įteikti Lietuvos sporto vadybos asociacijos apdovanojimai.
Surinkti turinį