Gaisre žuvo Žiburio g. 5 bendrabučio gyventojas

, Daina Baranauskaitė
Gaisre žuvo Žiburio g. 5 bendrabučio gyventojas

Po gaisro aprūko kambario sienos, apgadinti daiktai.

Pirmadienį ryte nelaimė įvyko bendrabutyje, esančiame adresu Žiburio g. 5. Spėjama, kad lovoje rūkęs vyriškis užmigo, o kilus gaisrui žuvo. 
Balandžio 4 dieną 7 val. 36 min. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Alytaus mieste, Žiburio g. 5, bendrabučio 4 aukšte dega butas. 
Atvykus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams, rastas apdegęs 1952 m. gimusio vyro lavonas. Medikai jam padėti jau negalėjo. 
Anot Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovės Loretos Cibulskienės, gaisro priežastys tiriamos. 
„Pirminis variantas, jog vyriškis buvo neblaivus ir rūkė lovoje. Gali būti, kad vakare išgėrinėjo, o paryčiais sumanė parūkyti. Žmonės anksti ryte kėlėsi ir pajuto kvapą, iškvietė pagalbą“, – teigė L. Cibulskienė.
Aprūko vieno kambario sienos, sudegė keletas namų apyvokos daiktų. Gaisre žuvusio vyriškio bute matėsi iš bibliotekos paimtos knygos, kurių daugumos pavadinimai tarsi simboliškai siejosi su mirtimi.
Kaimynai žuvusį vyriškį apibūdino teigiamai. 
„Jis buvo santūrus. Turėjo invalidumą. Tas butas ne jo, savivaldybė skyrė. Nekonfliktiškas. Gaila senuko“, – kalbėjo prie išdegusio buto susirinkę kaimynai.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)