Į Alytaus miesto gatves išbėgo šimtas nykštukų, Grinčas ir Kalėdų senelis

, Alius Mikelionis
Į Alytaus miesto gatves išbėgo šimtas nykštukų, Grinčas ir Kalėdų senelis

Kūčių rytas bėgant. (D. Minsevičiaus nuotrauka)

Kiek neįprastai Kūčių rytą sutiko grupė bėgikų. Kol vieni ruošė šventinį stalą, per šimtas bėgimą propaguojančių sportininkų rinkosi šalia pagrindinės Alytaus miesto eglės į renginį „Atbėga Kalėdos“.  Renginys išskirtinis ir tuo, kad visi dalyviai privalėjo dėvėti kalėdinę aprangą. 
Bėgimas prasidėjo po trumpos mankštos Alytaus miesto Rotušės aikštėje. Tuomet dalyviai pasileido bėgti. Organizatoriai buvo numatę  10-ies kilometrų distanciją, tačiau bėgti buvo galima tiek, kiek nori. Vis tik didžioji dalis startavusių finišą pasiekė. Tam prireikė valandos ir 5 min.
„Pagrindinis tikslas – sportuoti ir skleisti gerą nuotaiką. Bėgame pasipuošę šventinėmis uniformomis. Nors daugiausiai nykštukai, bet tarp persirengėlių ir Grinčas, ir Kalėdų senelis, ir net žmogus-voras. Pernai bėgdami nustebinome ne vieną vairuotoją ir miestietį. Žmonės dovanojo obuolius ir nelabai suprato, kas vyksta. O šiemet nusprendėme ir mes atsidėkoti. Kadangi teko vairuotojams praleisti nemažą grupę žmonių, bėgančių per perėją, vairuotojams atsidėkojome saldainiais“, – sakė renginio organizatorius Povilas Tamulynas.
Lietuvoje pastebimas bėgimo populiarėjimas. Žmonės vis dažniau renkasi aktyvų gyvenimo būdą, o tam Alytus labai tinkamas miestas. Čia vaizdingose vietose nutiesti dviračių takai, kuriuose galima sutikti ir bėgikų, ir dviratininkų, ir vis populiarėjančio šiaurietiškojo ėjimo entuziastų. Alytus laikomas sportiškiausiu miestu Lietuvoje.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)