I. Špiegienės auklėtinės klaipėdietes užmėtė tritaškiais

, Alius Mikelionis

Be pralaimėjimų žengia Alytaus SRC krepšininkės.

Moksleivių krepšinio lygos U-18 A divizione be pralaimėjimų žengia Alytaus sporto ir rekreacijos centro krepšininkės, treniruojamos Irenos Špiegienės. Sekmadienį alytiškės namų arenoje priėmė Klaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtines. Iki tol uostamiesčio krepšininkės šį sezoną nebuvo patyrusios pralaimėjimo. Atkakli kova vyko tik du kėlinius, po kurių viešnios turėjo vieno taško persvarą – 36:37. Po ilgosios pertraukos alytiškės pelnė 25 taškus be atsako ir atsiplėšė nuo varžovių. Po trečio kėlinio alytiškės turėjo dvidešimties taškų persvarą – 63:43. Ketvirtame ketvirtyje taip pat pranašesnės buvo Dzūkijos sostinės krepšininkės, kurios įsirašė trečią pergalę įveikusios varžoves 81:54. Šiose rungtynėse žaisti gavo ir rečiau rungtyniaujančios krepšininkės. Dvylika registruotų Alytaus SRC krepšininkių turėjo galimybę rungtyniauti.
Šeimininkių gretose rezultatyviausiai žaidė Karolina Kazočiūnaitė, po 16 taškų pelnė Kristina Masionytė  ir Saulė Mikelionytė bei 12 taškų pridėjo Vaiva Juškauskaitė. Iki pergalės prieš uostamiesčio atstoves dzūkaitės 81:51 nugalėjo Panevėžio KKSC „Liepą“, o 72:48 – ir Vilniaus krepšinio mokyklos antrąją ekipą ir kartu su Vilniaus KM I komanda dalinasi pirmą ir antrą vietas.
Artimiausios rungtynės Alytaus arenoje lapkričio 27 dieną 12 valandą. Dzūkaitės priims Kauno KM „Aisčiai“ I komandą.